Serce Lodu – gra fabularna – ufundowana (Patronat medialny BT)


Wczoraj rozpoczęła się kampania crowdfundingowa gry paragrafowej Serce Lodu, którą zapowiadałem w sierpniu. Tak jak się spodziewałem gra ufundowała się w ciągu kilku godzin, zostały też odblokowane kolejne cele. 

Lista celów do odblokowania

  • 20 000 PLN 1 Drukujemy Serce Lodu. Odblokowany!
  • 25 000 PLN Ilustrowane Karty Postaci w PDF. Odblokowany!
  • 30 000 PLN Drukujemy Ilustrowane Karty Postaci. Odblokowany!
  • 40 000 PLN Soundtrack do gry.
  • 50 000 PLN Twarda okładka.
  • 60 000 PLN Kolorowe Ilustracje.
  • 70 000 PLN Zakładka tasiemka.
  • 80 000 PLN Zakładka z notatkami i mini kartą postaci.

Link do kampanii.

Serce Lodu – nowatorska gra ksiażkowa

Serce Lodu to książka, w której to Ty jesteś bohaterem i sam decydujesz o rozwoju Fabuły, a co za tym idzie – zakończenie opowieści spoczywa w Twoich rękach.
Każda zawarta na stronie sekcja fabuły (a jest ich grubo ponad 450) odsyła do kolejnej, oznaczonej innym numerem. Wędrując pomiędzy nimi, Ty sam decydujesz, jak potoczy się historia.
Co wyróżnia Serce Lodu na tle innych gier książkowych?

Unikalna mechanika gry, oparta o wybór umiejętności, zarządzanie zasobami oraz interakcję z bohaterami niezależnymi, których spotkasz na swojej drodze.
Pierwsze wydanie Serca Lodu w latach ’90 zrewolucjonizowało gry “paragrafowe”, wprowadzając do nich nowe aspekty rozgrywki, ograniczające losowość.
Tu wszystko zależy od twoich wyborów.

Porywająca fabuła, pełna wyrazistych postaci, które 100 napotkasz na swojej drodze. Dave Morris sprawi, że zostaniesz z miejsca pochłonięty przez nurt wydarzeń, a przygody w świecie zimowej apokalipsy będziesz wspominał długo po ukończeniu gry.

Ponad 450 sekcji fabuły oraz możliwości różnorodnego przejścia gry dzięki zróżnicowanym opcjom postaci, które zapewnią Ci rozrywkę na długie godziny i regrywalność.
Serce Lodu gra książkowa

O klimacie Serca Lodu

W XXIII wieku Ziemia znajduje się na granicy nowej epoki lodowcowej. Po tym, jak system kontroli klimatu GAIA uległ zniszczeniu, większa część planety zamieniła się w lodowe pustkowie. Katastrofa spowodowała globalny kryzys, wojny i głód, w wyniku których populacja Ziemi skurczyła się do kilku milionów ludzi, zamieszkujących nieliczne enklawy, odseparowane od siebie niebezpiecznymi pustkowiami.

To właśnie w tym podupadłym, bezwzględnym, skutym lodem świecie, w rejonie enklawy Venis, rozpoczyna się twoja przygoda. Jako jeden z niewielu odbierasz transmisję od Gai i decydujesz się wyruszyć na wyprawę, która może zmienić losy świata.

Zakończenie tej historii zależy tylko od Twoich wyborów.

Zachęcamy do wsparcia. Link do kampanii.

 

Krzysztof Pilch