Kampania “Czasu Apokalipsy” dobiega końca

Już tylko 4 dni pozostały do końca kampanii mającej na celu ufundowanie wydania polskiej wersji znakomitej gry kooperacyjnej Maximum Apocalypse.

Wydawnictwu Watermelon Publishing jak dotąd udało się osiągnąć 75% sumy potrzebnej zrealizowania podstawowego celu jakim jest wydanie gry, tak więc trzymamy kciuki żeby przez tych ostatnich kilka dni polscy gracze zmobilizowali swoje siły, a gra Czas Apokalipsy pojawił się na pólkach naszych rodzimych sklepów z planszówkami!

Jeśli jeszcze zastanawiacie się dlaczego warto wesprzeć ten projekt poniżej znajdziecie kilka zalet gry:

  • Proste do wytłumaczenia zasady
  • Szybkie przygotowanie przed każdą kolejną misją
  • Ciekawa i spójna oprawa graficzna
  • Duża regrywalność dzięki losowemu i dowolnemu ułożeniu kafli terenu
  • Dynamiczna rozgrywka – mechanika nakłaniania do współpracy, wymiany przedmiotów, układania wspólnego planu wygrania misji

Pełną recenzję w naszym serwisie znajdziecie klikając TUTAJ 

ZACHĘCAMY DO WSPIERANIA na platformie Wspieram.to!

 

Wojciech Mikolajczak

Swoją przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w latach 90-tych, ale prawdziwa miłość do gier bez prądu przyszła dopiero po prawie 20-latach. Od 2014 namiętnie gra, pisze recenzje oraz newsy dla kilku różnych serwisów i organizuje w Lublinie festiwal gier planszowych i karcianych Board Mania. Najbardziej lubi nowoczesne gry hybrydowe, łączące w sobie wiele różnych mechanik znanych zarówno z gier ekonomicznych, jak również tych „z klimatem”. W grach nie lubi przesadnej losowości i braku większego wpływu decyzji gracza na przebieg rozgrywki. Niektóre z ulubionych tytułów: Star Wars: Imperial Assault, Blood Rage, Cyclades, Eclipse, Terraformacja Marsa, Robinson Crusoe.
Wojciech Mikolajczak

Latest posts by Wojciech Mikolajczak (see all)