Unia lubelska – konkurs

Z okazji premiery gry Unia Lubelska zapraszamy na konkurs!

Unia Lubelska to gra karciana, w której wcielisz się w zwolenników lub przeciwników połączenia Korony Królestwa Polskiego i Wielkiego Księstwa Litewskiego. Jeśli chcesz przekonać do swoich racji posłów i senatorów, postępuj mądrze, wykaż się sprytem, przebiegłością, intelektem i retoryką. Zdobądź poparcie magnaterii, szlachty i duchowieństwa, aby ostatecznie przekonać parlamentarzystów. Jeśli Ci się uda, wygrasz!

Konkurs

Zadanie konkursowe brzmi:

Opisz swoją unię z Lublinem. Najlepiej w kontekście gier i doświadczeń z nimi związanych bądź Lublina jako miasta. Tekst może zawierać przykładowo opis niezapomnianej rozgrywki, która odbyła się w Lublinie. Być może graliście w planszówki poświęcone Lublinowi albo byliście w Lublinie na wakacjach i mimo upływu lat nadal dobrze wspominacie te dni?

Każdy taki opis powinien mieć maksymalnie 1000 znaków. Jury konkursowe, składające się z redaktorów serwisu Board Times oraz członków Fundacji TRACH ocenią nadesłane prace konkursowe i wyłonimy troje zwycięzców.

Nagrodami dla tych osób będą:

Pierwsze miejsce: Unia Lubelska i Historia Lublina

Drugie miejsce: Unia Lubelska

Trzecie miejsce: Historia Lublina

Prace konkursowe należy nadesłać na adres konkurs@boardtime.pl do 28 czerwca 2019 do godz. 23:59. Ogłoszenie zwycięzców konkursu odbędzie się do 30 czerwca 2019. Nagrody będzie można odebrać w Lublinie lub zostaną wysłane na wskazany adres w Polsce – szczegóły wysyłki będą ustalane indywidualnie. 

Fundatorem nagród jest Fundacja Animatorów i Twórców Kultury TRACH

https://www.facebook.com/fundacjatrach

Fundacja TRACH

Wojciech Mikolajczak