Duża Aktualizacja w kampanii Penny Dreadfun – nowe bonusy, 3 dni do końca!

Drodzy podróżnicy,

Chcemy się z wami podzielić największą aktualizacją na naszej kampanii, jak również naszymi przemyśleniami co do bieżącej wysokości ufundowania, wersji sklepowej, Codzienną Bonusową Zawartością oraz garścią innych przemyśleń. 

Przeczytajcie proszę tę aktualizację do końca, ponieważ może dotyczyć również was!

Dzisiaj osiągnęliśmy 90% progu ufundowania, co oznacza, że jesteśmy gotowi na trzy ostatnie dni kampanii i jesteśmy pewni, że z waszą pomocą bez problemu osiągniemy 100% przed jej końcem . 

Jesteśmy pewni, że gra zostanie ufundowana. W tym momencie ma 90%, ale dużo osób kontaktowało się z nami przez maila w kwestii zamówień grupowych, które bierzemy pod uwagę, a które jeszcze nie są na Kickstarterze, co oznacza, że wspartych jest zdecydowanie więcej kopii gry niż liczba widoczna na samej kampanii. Wielu z was pytało również o Late Pledge – oczywiście będzie on dostępny zaraz po kampanii. 

Ciągle dopracowujemy grę, kończymy ostatnie, drobne poprawki w mechanikach i przygotowujemy ilustracje oraz piszemy ostateczną Instrukcję i Księgę Scenariuszy. Cały proces nie powinien nam zająć więcej niż 3 miesiące od zakończenia kampanii. Po przygotowaniu ostatecznych plików do druku będziemy musieli je wysłać do proofreadingu przez profesjonalnego native speakera, w celu sprawdzenia poprawności zarówno zasad jak i gramatyki.  

Gra, którą możecie wesprzeć na Kickstarterze jest po brzegi naładowana zawartością, zarówno fizyczną jak i rozgrywką! W tę grę można grać długimi godzinami, a my nigdy nie wycięliśmy nic z podstawowej gry, wszystkie stretch goale są wyłącznie dodatkami do gry. Może to był błąd z naszej strony, ale szczerze przyznając – wspierając Penny Dreadfun na Kickstarterze dostajecie wielką, pełną grę i to się nie zmienia. 

Mamy wiele ciekawych opcji, żeby kontynuować promocję i sprzedaż Penny Dreadfun po kampanii w wersji sklepowej. Sukces tej kampanii będzie sukcesem gry Penny Dreadfun, pojawi się ona fizycznie zarówno u wspierających, jak i w sklepach.

 

ALE

 

Podczas trwania kampanii odbyliśmy wiele spotkań biznesowych odnośnie naszej gry i musimy wziąć pod uwagę wiele czynników przy przygotowaniu wersji sklepowej, o których nie myśleliśmy na początku – oznacza to, że wersja sklepowa będzie inna od wersji Kickstarterowej, chociaż ciężko nam określić w tym momencie co dokładnie się zmieni. 

 

Jeżeli jednak chcesz zagrać w pełną wersję Penny Dreadfun powinieneś teraz wesprzeć nas na kampanii i kupić grę, bądź wpłacić symboliczne €1, żeby mieć dostęp do Late Pledge Managera. Tylko w ten sposób możesz być pewny, że otrzymasz całą, nie okrojoną zawartość jaką oferuje gra Penny Dreadfun, czyli wszystkich bohaterów, karty, tryby gry i inne komponenty.

Podjęliśmy decyzję, żeby przez ostatnie dni kampanii codziennie dodawać do gry Bonusową Zawartość. Mamy nadzieję, że wszyscy obserwujący kampanię zdecydują się na wsparcie i zakup gry. Bardzo liczymy na wasze wsparcie w ciągu tych ostatnich trzech dni kampanii!!

Dzisiaj jako Bonusową Zawartość chcemy wam przedstawić darmową aplikację dedykowaną Penny Dreadfun (na Androida i iOS), która pomaga graczom w walce oraz daje możliwość na rozegranie gry w nieco innym trybie, gdzie przeciwnicy będą losowani w aplikacji! 

Aplikacja oferuje: 

  • uproszczenie procedury akcji Walki – krok po kroku
  • w pełni animowane ilustracje przeciwników
  • losowo generowani przeciwnicy (nazwy, słowa kluczowe, statystyki)
  • losowo generowane nagrody za pokonanie przeciwnika

 

Granie z aplikacją powoduje, że każda gra jest inna, ponieważ nigdy nie będzie dwóch takich samych starć do rozegrania!* 

*Matematyka mówi, że istnieje na to malutka szansa, ale raczej się to nie powinno zdarzyć

Aplikacja Penny Dreadfun będzie dostępna za darmo zarówno na Androida jak i iOS. 

Przekażcie informacje o naszej grze oraz kampanii, podzielcie się informacjami z kim tylko możecie i pomóżcie nam osiągnąć 100% i sprawić że gra Penny Dreadfun pojawi się na półkach! 

 

Dziękujemy za wasze wsparcie! 

Link do kampanii https://www.kickstarter.com/projects/redigames/penny-dreadfun/

Redi Games Team

 

Krzysztof Pilch