Świetne gadżety dla fanów planszówek – pomóż Ludiversum przetrwać pandemię!

Trwa kampania mająca na celu wsparcie Ludiversum w czasie pandemii. Ludiversum to katowicka kawiarnia z planszówkami, która istnieje już od 4 lat, stale działając na rzecz rozwoju lokalnej społeczności graczy. Oferują u siebie ponad 500 planszówek do wyboru, prowadzą turnieje, prezentacje i kiermasze gier.

Ludiversum

Gracze spoza Śląska mogli usłyszeć o Ludiversum za sprawą organizowanych przez nich Planszówek w Spodku – obecnie największego festiwalu gier na południu Polski. W tym roku – jak wiele lokali gastronomicznych – Ludiversum boryka się z trudnościami finansowymi wywołanymi przez pandemię i lockdown. W tym trudnym czasie postanowili poprosić o wasze wsparcie, za które odwdzięczą się ciekawymi i unikatowymi gadżetami.

Ludiversum - gadżety dla graczy

Ich propozycja skierowana jest nie tylko do lokalnej społeczności graczy, ale do miłośników planszówek z całej Polski. W ramach wsparcia możecie otrzymać: – grę kryminalną Ostatnia próba w całości opracowaną przez ekipę Ludiversum. Jest to prosta w zasadach, kooperacyjna gra detektywistyczna do samodzielnego wydrukowania. Wspierający otrzymają ją jeszcze w trakcie trwania kampanii; – pluszowe meeple – do wyboru w dwóch rozmiarach: małym (17 cm x 17 cm) albo dużym (35 cm x 35 cm), w różnych kolorach; – kubki i torby z wzorami nawiązującymi do naszego hobby.

Na wspierających czeka również drobna pula gier planszowych do nabycia w atrakcyjnych cenach. Kampania potrwa 3,5 tygodnia i zakończy się 13 grudnia. W zależności od poziomu uzyskanego wsparcia w tym czasie mogą pojawić się dodatkowe nagrody dla wspierających, jak również kolejne, inne gadżety do wyboru.

Zapraszamy do wspierania i śledzenie postępów zbiórki, którą jako Board Times całym sercem wspieramy i polecamy, bo gadżety są naprawdę świetne! Sami zobaczcie (link)

Krzysztof Pilch