“Bez śladu” – bonusowa sprawa do gry “Detektyw”

Portal Games publikuje “Bez śladu” – nową bonusową sprawę będącą kontynuacją Detektywa: Zbrodni L.A.

Gliwice, 24 lutego, 2020. Portal Games z radością ogłasza niespodziewany nowy bonusowy scenariusz dla fanów gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa. Nowa sprawa nazwana Bez śladu to kontynuacja wątków zawartych w dodatku Zbrodnie L.A. Sprawa pojawiła się właśnie w bazie danych Antares. Aby ją odblokować, należy wpisać unikalny kod dostępny w lewym dolnym rogu instrukcji do dodatku Zbrodnie L.A. Kod może zostać przypisany tylko do jednego konta w bazie Antares. Po wpisaniu kodu gracze uzyskują dostęp do plików z kartami śledztwa, które są gotowe do wydruku, bądź mogą korzystać z kart na monitorze. Bez śladu to czwarta sprawa należąca do historii Zbrodni L.A. Tym razem gracze mają za zadanie wyśledzić Davida Andrewsa, doświadczonego byłego szpiega CIA, który stoi na czele organizacji kryminalnej stojącej za próbą zamachu. Andrews kompletnie zniknął z radaru. Czy graczom uda się go przechytrzyć?

Zbrodnie L.A. to dodatek do uznanej gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa, która zdobyła szereg prestiżowych nagród i nominacji, m.in. Złotego Asa w Cannes, Najlepsza Gra Tematyczna Dice Tower oraz nominacji do Kennerspiel des Jahres. Gra cieszy się niesłabnącą popularnością i ukazała się już w kilkunastu językach na całym świecie. Dodatek Zbrodnie L.A. składa się z 3 powiązanych ze sobą spraw kryminalnych mających miejsce w latach 80-tych. Bez śladu jest ich kontynuacją.

O Portal Games
Portal Games jest wydawcą nagradzanych gier takich jak Osadnicy, Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie oraz Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa. Założony w Polsce w 1999, Portal Games jest obecnie jednym z najbardziej renomowanych wydawców gier i zespołów projektowych w Europie. Ich celem jest tworzenie tylko najlepszej jakości gier, które opowiadają historie.

Wojciech Mikolajczak