Wydawnictwo Lucrum Games zapowiada dodatki do Brzdęk!

Wydawnictwo Lucrum Games już niebawem wyda w jednym momencie aż trzy dodatki do fenomenalnej gry Brzdęk! Nie drażnij smoka. 

 

Tak jak w przypadku podstawowej wersji gry, również tym razem Board Times obejmuje patronat medialny nad polską wersją rozszerzeń.

 

Sugerowane ceny detaliczne dodatków to 99,90 zł dla większych dodatków (Mokra robota i Klątwa mumii) oraz 69,90 zł dla mniejszego dodatku (Ekspedycje – po złoto i pajęczyny).

 

TUTAJ znajdziecie więcej informacji o dodatkach w języku polskim.

Polecamy również przeczytać naszą recenzję podstawowej wersji gry.

Wojciech Mikolajczak

Swoją przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w latach 90-tych, ale prawdziwa miłość do gier bez prądu przyszła dopiero po prawie 20-latach. Od 2014 namiętnie gra, pisze recenzje oraz newsy dla kilku różnych serwisów i organizuje w Lublinie festiwal gier planszowych i karcianych Board Mania. Najbardziej lubi nowoczesne gry hybrydowe, łączące w sobie wiele różnych mechanik znanych zarówno z gier ekonomicznych, jak również tych „z klimatem”. W grach nie lubi przesadnej losowości i braku większego wpływu decyzji gracza na przebieg rozgrywki. Niektóre z ulubionych tytułów: Star Wars: Imperial Assault, Blood Rage, Cyclades, Eclipse, Terraformacja Marsa, Robinson Crusoe.
Wojciech Mikolajczak

Latest posts by Wojciech Mikolajczak (see all)