II Edycja Maratonu z Planszówkami już w najbliższy weekend!

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja maratonu z grami planszowymi.

Minęło już trochę czasu od grudniowej premierowej edycji więc czas powtórzyć planszówkowy weekend połączony z robieniem czegoś fajnego dla innych. Głównym punktem całego wydarzenia będzie aukcja gier, z której cały dochód zostanie przekazany na sopocki dom dziecka “Na wzgórzu”. Zysk z aukcji połączymy z symbolicznym wpisowym i cała kwota zostanie przekazana na cel charytatywny.

Planowane atrakcje maratonu:

  • wspólne granie ze znanymi youtuberami i innymi przedstawicielami rynku gier planszowych
  • spotkania z osobami odpowiedzialnymi za tworzenie gier i prowadzenie akcji crowdfundingowych (dokładna lista osób i rozpiska pojawi się wkrótce)
  • Mini-turnieje – m.in.: Carcassonne, Neuroshima hex, Hero realms, Elekt.
  • Granie na “stoliku na żywo” i poznanie jednej z najnowszych gier (m.in. Nemesis, U-boot, Zombicide: Najeźdźca) lub na jednym ze stołów gdzie tłumaczone będą takie tytuły jak Scythe, LoH, Rising Sun, GoT
  • Możliwość poznania twórców i zagrania z nimi w prototyp gry Gniew barbarzyńców , który już niedługo będzie miał swoją akcję na portalu wspieram.to

To tylko niektóre z planowanych atrakcji – nie może Was zabraknąć! Oprócz zaplanowanych atrakcji organizatorom zależy, żeby zainteresowane osoby przybyły w jak największym gronie, poznały się, pograły, popiły i pogadały… po prostu miło spędziły czas przy stole! O szczegółach organizatorzy będą informowali na bieżąco na stronie wydarzenia. 

16-17 sierpnia bo będzie się działo!

Wojciech Mikolajczak