Patronat Board Times: Pangea – start kampanii już jutro!

W dniu dzisiejszym mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam partnerów medialnych, którzy objęli patronat nad projektem naszej nowej gry planszowej Pangea. Głęboko wierzymy, iż tak wyśmienite grono pozwoli nam zbudować ogromną społeczność, z którą wspólnie chcemy sfinansować grę na platformie wspieram.to. 
Start kampanii w dniu 22 maja 2019 o godz. 11:00.

Naukowo TV Gambit TV Granie W Chmurach ZnadPlanszy On Table Gry Planszowe Board Times Game Troll TV – wszystko o grach planszowych.

 

Podajemy również progi wsparcia oraz celu ufundowania gry. Jak zobaczycie na załączonym obrazu warto wspierać w pierwszych 24h akcji, gdyż oprócz niskiej ceny gry zgarniacie dodatkowo Znacznik Zagłady 3D za darmo.

 

Kampanię wspierać możecie od godziny 11:00, 23 maja 2019 r. TUTAJ

Wojciech Mikolajczak

Swoją przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w latach 90-tych, ale prawdziwa miłość do gier bez prądu przyszła dopiero po prawie 20-latach. Od 2014 namiętnie gra, pisze recenzje oraz newsy dla kilku różnych serwisów i organizuje w Lublinie festiwal gier planszowych i karcianych Board Mania. Najbardziej lubi nowoczesne gry hybrydowe, łączące w sobie wiele różnych mechanik znanych zarówno z gier ekonomicznych, jak również tych „z klimatem”. W grach nie lubi przesadnej losowości i braku większego wpływu decyzji gracza na przebieg rozgrywki. Niektóre z ulubionych tytułów: Star Wars: Imperial Assault, Blood Rage, Cyclades, Eclipse, Terraformacja Marsa, Robinson Crusoe.
Wojciech Mikolajczak