Patronat Board Times: Pangea. Informacje o kampanii na platformie Wspieram.to

22 maja ruszyła kampania mająca na celu wydanie gry Pangea. Wydawnictwu RED IMP udało się osiągnąć podstawowy cel w przeciągu zaledwie 7 godzin, a aktualnie zebrana kwota przekroczyła już 125 tysięcy złotych!

Autorzy ujawniają kolejne cele kampanii, która będzie trwała jeszcze przez 17 dni.

W tym momencie są udostępnione 2 kolejne cele, które zostaną odblokowane po osiągnięciu progów 130 i 140 tysięcy złotych.

Więcej informacji znajdziecie na STRONIE KAMPANII NA PLATFORMIE WSPIERAM.TO oraz stronie gry w serwisie Board Game Geek.

Jako patron medialny gorąco zachęcamy do wspierania!

Źródło zdjęć: serwis Board Game Geek

Wojciech Mikolajczak

Swoją przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w latach 90-tych, ale prawdziwa miłość do gier bez prądu przyszła dopiero po prawie 20-latach. Od 2014 namiętnie gra, pisze recenzje oraz newsy dla kilku różnych serwisów i organizuje w Lublinie festiwal gier planszowych i karcianych Board Mania. Najbardziej lubi nowoczesne gry hybrydowe, łączące w sobie wiele różnych mechanik znanych zarówno z gier ekonomicznych, jak również tych „z klimatem”. W grach nie lubi przesadnej losowości i braku większego wpływu decyzji gracza na przebieg rozgrywki. Niektóre z ulubionych tytułów: Star Wars: Imperial Assault, Blood Rage, Cyclades, Eclipse, Terraformacja Marsa, Robinson Crusoe.
Wojciech Mikolajczak