878 Wikingowie: Inwazja na Anglię – informacje na temat kampanii na platformie Zagramw.to

Jeszcze przez 2 tygodnie potrwa zbiórka pieniędzy na wydanie gry 878 Wikingowie: Inwazja na Anglię.

Podstawowa wersja gry została już ufundowana,  a wydawnictwo OGRY Games aktualnie walczy o odblokowanie kolejnych celów kampanii.

Do tej pory zostały odblokowane następujące cele:

Dodatkowym celem, który już został odblokowany jest 5 nowych jarlów do gry Valhalla.

Kolejnym celem czekającym na odblokowanie są 4 nowe karty wydarzeń. Cel jest osiągnięty już w 94%, więc możemy spodziewać się, że po jego przekroczeniu wydawnictwo OGRY Games udostępni nowe cele kampanii.

Zachęcamy do wsparcia projektu na OFICJALNEJ STRONIE KAPMANII 

Wojciech Mikolajczak

Swoją przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w latach 90-tych, ale prawdziwa miłość do gier bez prądu przyszła dopiero po prawie 20-latach. Od 2014 namiętnie gra, pisze recenzje oraz newsy dla kilku różnych serwisów i organizuje w Lublinie festiwal gier planszowych i karcianych Board Mania. Najbardziej lubi nowoczesne gry hybrydowe, łączące w sobie wiele różnych mechanik znanych zarówno z gier ekonomicznych, jak również tych „z klimatem”. W grach nie lubi przesadnej losowości i braku większego wpływu decyzji gracza na przebieg rozgrywki. Niektóre z ulubionych tytułów: Star Wars: Imperial Assault, Blood Rage, Cyclades, Eclipse, Terraformacja Marsa, Robinson Crusoe.
Wojciech Mikolajczak