Nocne Granie rusza w Arenie Gliwice w przyszły weekend

Nocne Granie w Arenie Gliwice

Świetna zabawa, najciekawsze gry planszowe, najlepsi Mistrzowie Gry z okolicy – to wszystko czekać będzie na ciebie już 17 maja podczas Nocnego Grania w Arenie Gliwice.

Po sukcesie festiwalu gier Planszówki w Arenie Gliwice, który odbył się w marcu i przyciągnął 1400 uczestników, Ludiversum oraz Arena Gliwice ponownie zapraszają do gry.

Podczas Nocnego Grania każdy znajdzie coś dla siebie – będą znane i lubiane gry rodzinne; będą gry ekonomiczne, które rozruszają wasze szare komórki; będą gry imprezowe, przy których pośmiejecie się i rozluźnicie; pojawią się nowości wydawnicze do wypróbowania. Zaś spragnieni przygód fabularnych będą mogli wziąć udział w sesjach RPG pod okiem doświadczonych Mistrzów Gry. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Aby nie umrzeć z głodu i pragnienia na miejscu czynna będzie również kawiarenka.

Najbliższe Nocne Granie odbędzie się już w piątek 17 maja i potrwa od 17:00 do 01:00 (sprzedaż biletów i wstęp w godzinach 16:30-21:00). Koszt wstępu to jedynie 10 zł.

W zamyśle organizatorów Nocne Granie w Arenie Gliwice ma być wydarzeniem cyklicznym i W planach są już kolejne edycje: 7 czerwca i 5 lipca.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż gry to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć w Facebookowym wydarzeniu

DATA WYDARZENIA: 17 maja 2019

GODZINY: 17.00-01.00

MIEJSCE: Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, Gliwice

BILET: 10 zł
Wstęp na Nocne Granie i bilety do nabycia w dniu wydarzenia w godzinach 16:30-21:00.

Wojciech Mikolajczak