Game Troll TV ruszyło ze swoim Patronite

Twórcy najpopularniejszego w Polsce kanału o grach planszowych na Youtube, czyli Game Troll TV, postanowili zawojować o stałe wsparcie ze strony swoich fanów i uruchomili zbiórkę na platformie Patronie.

Od startu kampanii minęło niecałe 24 godziny, a już udało się uzbierać ponad połowę zamierzonego celu jakim jest łączna dotacja w wysokości 2500 zł miesięcznie.

Jesteśmy przekonani, że akcja zakończy się sukcesem, a Was zachęcamy do zostania Patronem. W zależności od wybranego progu wsparcia otrzymacie bardzo ciekawe nagrody, m.in. dodatki do gier, planszówki w wersji cyfrowej, specjalne bilety na konwenty Rzuć Kostką, jak również możliwość uczestniczenia w warsztatach malowania figurek, a nawet wystąpienia w jednym materiałów wideo razem z twórcami kanału Game Troll TV!

Jak zostać Patronem? Cała procedura jest niesamowicie prosta – zajmuje dosłownie kilka kliknięć, a szczegółowe informacje znajdziecie na stronie kampanii na Game Troll TV na Patronite.

Wojciech Mikolajczak

Swoją przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w latach 90-tych, ale prawdziwa miłość do gier bez prądu przyszła dopiero po prawie 20-latach. Od 2014 namiętnie gra, pisze recenzje oraz newsy dla kilku różnych serwisów i organizuje w Lublinie festiwal gier planszowych i karcianych Board Mania. Najbardziej lubi nowoczesne gry hybrydowe, łączące w sobie wiele różnych mechanik znanych zarówno z gier ekonomicznych, jak również tych „z klimatem”. W grach nie lubi przesadnej losowości i braku większego wpływu decyzji gracza na przebieg rozgrywki. Niektóre z ulubionych tytułów: Star Wars: Imperial Assault, Blood Rage, Cyclades, Eclipse, Terraformacja Marsa, Robinson Crusoe.
Wojciech Mikolajczak