Star Wars: Imperial Assault – Tyrants of Lothal. Unboxing i rzut okiem na komponenty najnowszej linii dodatków.

FFG ostatnio zwolniło trochę tempo wydawania dodatków do linii Star Wars: Imperial Assault. Pozwoliło to nieco odetchnąć portfelom fanów, ale niestety w Polsce nikomu nie jest do śmiechu. 

Galakta, odpowiedzialna za kolportaż polskiej wersji gry, poinformowała niedawno, że aktualnie nie ma planów wydawania kolejnych rozszerzeń do Star Wars: Imperium Atakuje.

 

Oznacza to mniej więcej tyle, że wszystko co zobaczycie w niniejszym materiale najprawdopodobniej nigdy nie ukaże się w polskiej wersji językowej.

Nie oznacza to oczywiście, że nie będzie możliwości zagrania w ten dodatek z kartami i opisami misji w języku polskim – fani najprawdopodobniej już pracują nad swoimi tłumaczeniami – wystarczy poszperać na internetowych forach.

Dodatkowo możemy cieszyć się nową kampanią do aplikacji mobilnej – Jabba’s Realm.

Poniżej znajdziecie 4 galerie zdjęć komponentów mniejszych blisterów, które poza figurkami zastępującymi żetony z pudełkowego dodatku, zawierają również mapy i karty zarówno do trybu “skirmish” jak i do kampanii.

 

Ezra Bridger and Kanan Jarrus Ally Pack

Sabine Wren and Zeb Orrelios Ally Pack

Thrawn Villain Pack

Hondo Ohnaka Villain Pack

Nowa mini-kampania ma, w porównaniu do tego co do tej pory można było znaleźć w mniejszych dodatkach do Imperial Assault, nieco inną strukturę. Aktualnie nie mamy już narzuconych wszystkich 4 misji z dwiema alternatywami. Teraz mini kampania będzie trwała 7 misji – 3 podstawowe oraz finał, a pozostałe 3 misje możemy uzupełnić kartami z gry podstawowej bądź z dowolnych dodatków.

Wojciech Mikolajczak