Pocztówki znad krawędzi Bezdennej Rozpadliny… czyli wieści o Rycerzach Pustkowi!

Witajcie!

Po długiej przerwie spowodowanej zaangażowaniem w produkcję Rycerzy Pustkowi wreszcie znalazła się chwila na wpis, który obejmuje wszystko, co się do tej pory wydarzyło z projektem… a właściwie już nie z projektem, ponieważ gra została pomyślnie wyprodukowana i już za chwilę trafi do Wspierających oraz do sklepów!

Na oficjalny dzień premiery ustaliliśmy na 24.08.15., ale już dziś możecie w wybranych sklepach dokonać zakupu gry w przedsprzedaży. Wszyscy, którzy się na to zdecydują, poza całą masą rzeczy w pudełku dostaną też 2 kopie karty farta Podziwiajcie mnie!

Podziwiajcie mnie

W ciągu kilku dni gry i gadżety wyruszą też do naszych Wspierających, którym niezwykle dziękujemy za wszelkie formy zaangażowania w akcję poczynając od wsparcia mentalnego i finansowego, przez wszelkie uwagi dotyczące gry, dzięki którym udało nam się ją jeszcze ulepszyć pod koniec procesu produkcyjnego. Oprócz innych nagród trafią do Was też widokówki, których próbka znajduje się poniżej.

Kartka_sandpiercer

Jeśli chodzi o figurki, to prace nieustannie trwają, ale przygotowanie wszystkich 13 modeli zajmie nam jeszcze kilka miesięcy, więc część Wspierających może spodziewać się kolejnej wysyłki za jakiś czas. Będziemy Was stale informować o postępach.

Spodziewamy się, że w najbliższych tygodniach pojawią się na sieci recenzje gry, które – mamy nadzieję – zachęcą niezdecydowanych do zagrania i zakupu. W nadchodzącym tygodniu będziecie też mogli wziąć udział w wydarzeniach rycerskich organizowanych w Krakowie i Wrocławiu – więcej informacji znajdziecie na naszej stronie na FB.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu i… widzimy się na Pustkowiu!

Badger's Nest Marek Mydel