Kolejne modele rycerzy i rozstrzygnięcie konkursu Old Town

Prace nad Rycerzami Pustkowi dzielnie postępują, produkcja idzie pełną parą, a nasz partner Prodos Games zajmujący się bohaterami gry nie próżnuje. Poniżej możecie rzucić okiem na dwa kolejne modele 3D, na podstawie których powstaną figurki, jakimi niektórzy z Was zastąpią kartonowe znaczniki rycerzy. Mamy nadzieję, że się Wam podobają… Oto Mel Gearson, Wojownik szos oraz Hugh Jackal, Tropiciel.

mel_hugh_wpis bt

Poza tym jesteśmy Wam winni rozstrzygnięcie konkursu związanego z festiwalem postapokaliptycznym Old Town. Nadeszło sporo zgłoszeń (część opatrzona ilustracjami), z których zdecydowaliśmy się wybrać garść najzabawniejszych, najtrafniejszych i najbardziej klimatycznych. Wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział, niezwykle dziękujemy za poświęcony czas i inwencję! Ze względu na długie opisy najlepsze perki umieścimy w najbliższym czasie na naszej stronie na FB.

I miejsce i pełna akredytacja festiwalowa trafia do Jakuba Jakowickiego, który nie tylko wymyślił kilka fajnych perków, ale okrasił wszystko odpowiednią oprawą w formie specjalnie przygotowanego pdfa.

Ponadto na gadżety z gry zasłużyli sobie: Hegemon Krisu za Dundeestajl, Bar Ski za Opluncję, Krzysztof Niesyto za Kolekcjonera kangurzych czaszek, Łukasz Sobierajski za Mistrza barbie, Mateusz Żurawski za Kangaroouuhh (wraz z ilustracją perka rodem z Fallouta) oraz Bartosz Rutkowski za szereg inspiracji na przyszłe karty pustkowi.

Jeszcze raz dziękujemy, gratulujemy i będziemy się z Wami kontaktować w sprawie nagród!

Badger's Nest Marek Mydel