KINGRUNNER – wygraj maraton! Informacja prasowa.

o grzeKingrunner to karciano – planszowa gra o maratonie. To wyjątkowa rozrywka nie tylko dla miłośników sportu i królewskiego dystansu. To 42195 metrów do przebiegnięcia dla każdego! Innowacyjny projekt na nieustannie rozwijającym się rynku biegowym.

Kingrunner to nowoczesna planszówka z przemyślaną i pasującą do sportowego tematu mechaniką draftu. W trakcie “treningu” gracz buduje swoją talię kart, która zapewni mu różne możliwości w czasie “wyścigu”. O wyniku decydują więc taktyka, wypracowana „forma” i spryt biegacza, a nie losowe rzuty kostką.

plansze

Na kartach zaprezentowane są różnorodne formy biegowych treningów i elementy przygotowania do maratonu. Dla poczatkujących biegaczy gra może być elementarzem treningowym. Dowiedzą się dzięki niej czym są takie metody treningowe jak długie wybiegania, fartlek albo interwały, dlaczego warto się rozciągać i jak uniknąć maratońskiej „ściany”. Z kolei doświadczeni biegacze odnajdą się bez problemów w dobrze im znanych realiach. Kingrunner to świetna intelektualna rozrywka z pełnym odwzorowaniem przygotowań, treningów oraz przeżyć związanych z maratonem.

karty treningu karty wydarzeń

Gra posiada wysoką wartość integracyjną, rozrywkową i edukacyjną. Rozgrywka toczy się w duchu fair play, trwa 30 – 40 minut. Kompaktowe rozmiary pudełka to idealne rozwiązanie w podróż i na niedrogi prezent. Dwustronna plansza główna, plansze biegaczy, karty treningu i karty wydarzeń oraz drewniane pionki są wysokiej jakości. Atrakcyjności gry dopełnia perfekcyjnie dopracowana szata graficzna oparta na czytelnej ikonografii.

karty graczy

  • drużyna KINGRUNNERA: Marcin Rosłoń – dziennikarz sportowy nc+, Filip Miłuński – projektant i autor gier planszowych, pracownik wydawnictwa Granna, Tomasz Wiaderny – Art Director w agencji interaktywnej K2, Mikołaj Kowalski – Barysznikow – pracownik restauracji, współwłaściciel portalu kingrunner.com – wszyscy są biegaczami
  • rozmiary pudełka: 183 x 112 x 36 mm
  • 2-4 graczy
  • wiek 10+
  • czas gry: 30 – 40 minut
  • cena detaliczna 49,90 pln

 

Jeśli chcecie dołączyć do drużyny – wesprzyjcie projekt na PolakPotrafi.

Dla poszukujących dodatkowych informacji – profil akcji na Facebooku.

mrozek o kr marta o kr