Nowe gry od Hobbitów. Informacja prasowa.

Ruszyła przedsprzedaż dwóch długo oczekiwanych gier wydawnictwa Hobbity.eu: Prohis i Haru Ichiban.

Spis treści

Prohis.

W latach 20-30 XX wieku w Stanach Zjednoczonych szaleje prohibicja. To Twoja szansa na zbicie fortuny, dostarcz ludziom, to czego pragną najbardziej. Bądź ostrożny, gdyż nie każdy ładunek, który przewozisz jest legalny. Jeśli konkurencja nabierze podejrzeń, może nasłać na Ciebie policję, która skonfiskuje Twój towar. Aby wygrać, musisz trafnie przewidywać ruchy przeciwników, blefować oraz negocjować!

Prohis_box
Prohis
to świetna gra imprezowa, utrzymana w klimacie serialu Zakazanego Imperium. Kluczem do wygranej jest zachowanie kamiennej twarzy i zaplanowanie odpowiedniej strategii. Kompaktowe pudełko umożliwia zabranie jej do plecaka.

prohis_3

Haru Ichiban.

W cesarskich ogrodach natura powoli budzi się do życia. Pomóż rozkwitnąć nenufarom i przesuwaj je, wykorzystując powiew pierwszego wiosennego wiatru (Haru Ichiban) tak, aby utworzyły harmonijne figury, a może uda Ci się zdobyć tytuł cesarskiego ogrodnika.

Haru_Box
Haru Ichiban to piękna gra logiczna, której autorem jest Bruno Cathala, twórca takich hitów jak: Mr. Jack, Five Tribes i Mow. Do jej zalet należy między innymi duża interakcja, proste zasady i ogromna regrywalność.

plansza_haru_skos

 

 

Wydawnictwo Hobbity.eu