Kierunek Ziemie Jałowe – konkurs!

Z radością pragniemy poinformować, że w miarę, jak prace nad Rycerzami Pustkowi przechodzą z fazy nabierania zawrotnego tempa do fazy realizacji, przygotowujemy się do letniego sezonu terenowego, czyli wyjazdów na świetne polskie konwenty postapo!

Pierwszym przystankiem na trasie będzie kopalnia Grodziec oraz konwent Ziemie Jałowe – miejsce, gdzie zaczął się ważny etap w życiu projektu kończący się obecnie wydaniem gry. W związku z tym chcielibyśmy Was zaprosić do wzięcia udziału w konkursie łączącym ZJ oraz Rycerzy Pustkowi.

Co trzeba zrobić?

Po pierwsze, przeczytać wpisy na Board Times o postaciach z naszej gry, żeby dowiedzieć się, co może je motywować, co wkurzać i jak patrzą na spustoszoną Australię. Kilka pomocnych cytatów z rewersów arkuszy rycerzy znajdziecie na naszym profilu Facebookowym w najbliższych wpisach, więc zaglądajcie!

Po drugie, sprawdźcie stronę konwentu:

Ziemie Jałowe – Konwent

Poznajcie klimat, poszukajcie info o co w tym chodzi, a przede wszystkim wczujcie się w atmosferę niepowtarzalnego Saloonu “19”, gdzie równie łatwo można wygrać przy kartach fortunę, co zarobić kosę w brzuch (bo korzystanie z broni palnej w mieście jest równoważne spektakularnemu samobójstwu).

Po trzecie i najważniejsze, wybierzcie postać z gry, która najbardziej się Wam podoba i napiszcie 2 krótkie cytaty:

1. Co by Waszym zdaniem powiedziała, gdyby przegrała partię pokera mając na ręce powiedzmy… karetę asów.

2. Co by Waszym zdaniem powiedziała, gdyby wygrała stos amunicji, kanister paliwa i zapasy żarcia na 2 dni po największym karcianym blefie swojego życia… który się udał!

Będziemy oceniać Wasze pomysły absolutnie subiektywnie, a jednocześnie bezstronnie – nagrodzimy tych, którzy ujmą nas celnością / zabawnością / twardzielstwem etc. tekstów.

Co można wygrać?

Pierwsza nagroda: pełna akredytacja na konwent Ziemie Jałowe 2015

Nagrody 2+: gadżety z Rycerzy Pustkowi – koszulki, kubki, torby, płyty. Czemu 2+? Bo jak nam się spodoba dużo tekstów, to będzie dużo nagród. Proste? Proste.

Jak zagrać?

Jak już obmyślicie sobie tekst, prosimy o podesłanie maila zawierającego imię wybranej postaci oraz 2 teksty na adres marek(at)transdesign.pl lub wysłanie wiadomości przez nasz profil FB Rycerze Pustkowi.

Macie czas do północy do środy 24.06. Wyniki konkursu ogłosimy najpóźniej w piątek 26.06.

Życzymy miłego wymyślania!

Ziemie jałowe

Badger's Nest Marek Mydel