Łowcy i Rycerze ruszają na pustkowia Australii

Nigdy nie wiadomo, co może się zacząć od jednej podobnej ikonki kanistra. Kiedy znalazłem projekt Łowcy / The Hunters Mateusza Albrichta na sieci, moją uwagę przykuł klimatyczny layout, świetne figurki oparte o ilustracje Tomasza Jędruszka i tematyka kojarząca się z Terminatorem. Innymi słowy postapo pod moim nosem (bo Kraków), a ja nic nie wiem!

Jednak zamiast wpadać w czarną desperację odezwałem się do Mateusza i kilka tygodni (oraz 2 picia piwa) później możemy Wam wspólnie zaprezentować mały crossover wzbogacający odbiór obu uniwersów. Z myślą o Rycerzach Pustkowi stworzyliśmy 2 zupełnie nowe postaci rycerzy, prawdziwych niszczycieli maszyn, którzy przybyli z odległego kontynentu i szybko zdobyli sławę jako Grupa Uderzeniowa Łowcy, komórka pracująca dla stronnictwa Porządek Starego Świata (OWO) stacjonującego w Reducie Kościuszki.

Wyzwanie intelektualne było spore, ale wierzymy, że spodobają się Wam wojownicy z dalekich krain noszący obco brzmiące nazwiska Wraz z Pawłem Szewcem chciałbym też podziękować Mateuszowi za użyczenie grafik i matryc do figurek. Koniecznie wesprzyjcie projekt Łowcy / The Hunters gdy nadejdzie jego czas czy to na Kickstarterze, czy na polskich portalach crowdfundingowych.

My go wspieramy wioząc prototyp jego gry, który chętnie pokażemy na Pyrkonie!

A póki co 2 nowych rycerzy będziecie mogli zdobyć wraz ze świetnymi figurkami i arkuszami opatrzonymi zajawkową grafiką jeśli przyjedziecie na Pyrkon (choć mamy tylko 15-20 kompletów) lub wesprzecie naszą akcję wybierając jakąkolwiek nagrodę z figurkami na:

https://wspieram.to/2261-rycerze-pustkowi-gra-planszowa.html

Serdecznie zachęcamy i dziękujemy za pomoc!

Jeśli chcecie rzucić okiem na arkusze i figurki, tu macie link!

Galeria Łowców i Rycerzy – figurki

huntersi_bt

Badger's Nest Marek Mydel