vlog #3 Board&Dice – czyli słów kilka o sytuacji w wydawnictwie

Witajcie! Tak wiemy… Obiecywaliśmy materiał co tydzień… A tym czasem opuściliśmy już poprzedni tydzień, a przecież tyle się działo. To prawda, dlatego tym razem pozwoliliśmy sobie na dłuższe, nieco luźniejsze rozgadanie.

W ramach nagranego materiału opowiadamy o Polconie, przedsprzedaży, która w ramach Polconu wystartowała, Instrukcji do Dice Brewing, w ogóle statusie produkcji Dice Brewing. Opowiadamy też parę słów o BoardGameGeek i jak aktywność na tym portalu przekłada się na sprzedaż, co nas tam boli oraz dlaczego pewnie zawsze tam będziemy

Tematów parę jest… A byśmy zapomnieli, wspominamy o naszych polskich partnerach w przedsprzedaży, czyli Planszóweczka.pl oraz Planszostrefa.pl – czyli miejsca gdzie poza naszym sklepem znajdziecie Dice Brewing w atrakcyjnych cenach i z pewnymi gratisami!

Zatem zapraszamy do oglądania.

Board and Dice

Zastanawiacie się kim jesteśmy?
Czy w ogóle mamy jakieś doświadczenie w tworzeniu jakichkolwiek gier, a tym bardziej ciekawi Was skąd to pojawiające się tam i ówdzie piwowarstwo? Oto kilka informacji o właścicielach wydawnictwa Board&Dice.

Założycielami wydawnictwa są Filip Głowacz i Ireneusz Huszcza, na co dzień konsultanci, analitycy biznesowi, a po pracy zwariowani piwowarzy i fascynaci gier planszowych, dodatkowo prowadzący i podejmujący się realizacji ciekawych wyzwań i projektów (nie tylko ze świata gier planszowych).

Ponieważ uwielbiamy piwo i jesteśmy fanami gier ekonomicznych (wychowani na pierwszych Tycoon’ach) oraz kochamy kości, nasze pierwsze tytuły związane są właśnie z tą branżą. Ale to dopiero początek - zapraszamy na naszego vloga na Board Times po więcej informacji.
Board and Dice