Co tam w wydawnictwie piszczy

Witajcie w kolejnym tygodniu naszej obecności na Board Times.

Tym razem zapraszamy Was na 2 odcinek naszego vloga, nieco krótszym, ale jakże treściwym i zapowiadającym bardzo, dla nas, ważne wydarzenie związane z Dice Brewing. Ogłaszamy oficjalną datę startu pre-orderu dla Dice Brewing i zdradzamy pierwszą z niespodzianek, jaką przygotowaliśmy dla Was z tej okazji.

Ten odcinek nagrywany był dzisiaj (sobota, 30 sierpnia 2014) w kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu, gdzie swój nowy punkt otworzył zaprzyjaźniony z nami sklep Planszóweczka.pl

Osobiście, bardzo dziękujemy Zakonowi Świętego Płomienia, za świetną atmosferę podczas nagrań

Board and Dice

Zastanawiacie się kim jesteśmy?
Czy w ogóle mamy jakieś doświadczenie w tworzeniu jakichkolwiek gier, a tym bardziej ciekawi Was skąd to pojawiające się tam i ówdzie piwowarstwo? Oto kilka informacji o właścicielach wydawnictwa Board&Dice.

Założycielami wydawnictwa są Filip Głowacz i Ireneusz Huszcza, na co dzień konsultanci, analitycy biznesowi, a po pracy zwariowani piwowarzy i fascynaci gier planszowych, dodatkowo prowadzący i podejmujący się realizacji ciekawych wyzwań i projektów (nie tylko ze świata gier planszowych).

Ponieważ uwielbiamy piwo i jesteśmy fanami gier ekonomicznych (wychowani na pierwszych Tycoon’ach) oraz kochamy kości, nasze pierwsze tytuły związane są właśnie z tą branżą. Ale to dopiero początek - zapraszamy na naszego vloga na Board Times po więcej informacji.
Board and Dice