Startujemy z vlogiem Board&Dice na Board Times

Dokładnie wczoraj opublikowaliśmy na naszym profilu na Facebooku informację o partnerstwie medialnym z Board Times.

I tak to fakt, chcemy tu prowadzić swojego vloga, w ramach którego dowiecie się, co dokładnie się u nas dzieje, jak przebiegają prace nad przygotowywanymi grami, czy też gdzie w najbliższym czasie nas znaleźć. Ale to oczywiście nie wszystko… Wielu z Was zna nasze podejście do filmów z naszymi osobami i pewnie się domyślacie, że zawsze będzie ciut zwariowanie i zdecydowanie na luzie.

Myślimy, że w ramach wystarczy tego słowa pisanego – zapraszamy na odcinek 01 vloga Board&Dice pt. Pierwsze koty za płoty

 

Board and Dice

Zastanawiacie się kim jesteśmy?
Czy w ogóle mamy jakieś doświadczenie w tworzeniu jakichkolwiek gier, a tym bardziej ciekawi Was skąd to pojawiające się tam i ówdzie piwowarstwo? Oto kilka informacji o właścicielach wydawnictwa Board&Dice.

Założycielami wydawnictwa są Filip Głowacz i Ireneusz Huszcza, na co dzień konsultanci, analitycy biznesowi, a po pracy zwariowani piwowarzy i fascynaci gier planszowych, dodatkowo prowadzący i podejmujący się realizacji ciekawych wyzwań i projektów (nie tylko ze świata gier planszowych).

Ponieważ uwielbiamy piwo i jesteśmy fanami gier ekonomicznych (wychowani na pierwszych Tycoon’ach) oraz kochamy kości, nasze pierwsze tytuły związane są właśnie z tą branżą. Ale to dopiero początek - zapraszamy na naszego vloga na Board Times po więcej informacji.
Board and Dice