vlog #8 – relacja z Pionka i kilka ciekawostek

Witajcie w kolejnej już odsłonie naszego VLOGa, realizowanego dla BoardTimes.

Tym razem chcemy się z Wami podzielić naszymi wrażeniami z Pionka, opowiedzieć parę słów o EgzoPlanets i The Curse of The Black Dice.

Dużo się u nas ostatnio dzieje, Dice Brewing wróciło do sklepów (dodruk jest już w naszych rękach) – ile w nich zostanie nie wiemy, ponieważ zostało nam już niespełna 20% całej produkcji. Ale nie zapominamy również o innych – jak wiecie jesteśmy fanami Crowdfundingu i tym razem też sobie nie odpuściliśmy – będziecie mogli zobaczyć szybki wywiad z Michałem z Planszóweczka.pl, który opowie słów parę o nowych grafikach do Zamków Szalonego Króla Ludwika.

Board and Dice

Zastanawiacie się kim jesteśmy?
Czy w ogóle mamy jakieś doświadczenie w tworzeniu jakichkolwiek gier, a tym bardziej ciekawi Was skąd to pojawiające się tam i ówdzie piwowarstwo? Oto kilka informacji o właścicielach wydawnictwa Board&Dice.

Założycielami wydawnictwa są Filip Głowacz i Ireneusz Huszcza, na co dzień konsultanci, analitycy biznesowi, a po pracy zwariowani piwowarzy i fascynaci gier planszowych, dodatkowo prowadzący i podejmujący się realizacji ciekawych wyzwań i projektów (nie tylko ze świata gier planszowych).

Ponieważ uwielbiamy piwo i jesteśmy fanami gier ekonomicznych (wychowani na pierwszych Tycoon’ach) oraz kochamy kości, nasze pierwsze tytuły związane są właśnie z tą branżą. Ale to dopiero początek - zapraszamy na naszego vloga na Board Times po więcej informacji.
Board and Dice