Board&Dice – vlog #7 – czyli kilka zaległych informacji

Witajcie!

Przyszła pora na kolejny odcinek naszego vloga z bardzo już zaległymi materiałami z Hall of Games a także kilkoma istotnymi informacjami, którymi chcieliśmy się z Wami podzielić już od jakiegoś czasu.

O czym tym razem możecie posłuchać?

Kilka słów o 07 zgłoś się, czyli nowej pozycji naszego zaprzyjaźnionego wydawnictwa Phalanx, do tego przedsprzedaż Dice Brewing – dlaczego warto i ile nam tego jeszcze zostało, ExoPlanets i gliwicki Pionek – czyli pierwsze wyjście z prototypem “planet” do graczy.

Ale tym razem pojawia się też wzmianka o naszym nowym tytule, jaki wydamy w nadchodzącym roku, a który osadzony jest w klimatach pirackich. Ta nowa gra na razie, roboczo nazywa się Korsarze i już wkrótce pojawi się konkurs, który dotyczyć będzie tego właśnie tytułu, dlatego pozostańcie z nami i zapraszamy do oglądania.

 

Board and Dice

Zastanawiacie się kim jesteśmy?
Czy w ogóle mamy jakieś doświadczenie w tworzeniu jakichkolwiek gier, a tym bardziej ciekawi Was skąd to pojawiające się tam i ówdzie piwowarstwo? Oto kilka informacji o właścicielach wydawnictwa Board&Dice.

Założycielami wydawnictwa są Filip Głowacz i Ireneusz Huszcza, na co dzień konsultanci, analitycy biznesowi, a po pracy zwariowani piwowarzy i fascynaci gier planszowych, dodatkowo prowadzący i podejmujący się realizacji ciekawych wyzwań i projektów (nie tylko ze świata gier planszowych).

Ponieważ uwielbiamy piwo i jesteśmy fanami gier ekonomicznych (wychowani na pierwszych Tycoon’ach) oraz kochamy kości, nasze pierwsze tytuły związane są właśnie z tą branżą. Ale to dopiero początek - zapraszamy na naszego vloga na Board Times po więcej informacji.
Board and Dice