vlog #6 – Board&Dice – inboxing i tajne centrum logistyczne

Witajcie!

Przyszła pora na kolejny odcinek naszego vloga na łamach Board Times. Tym razem chcemy Was zabrać do naszego tajnego centrum logistycznego gdzie odbywa się pakowanie przesyłek oraz ich dystrybucja do najróżniejszych dostawców usług pocztowych.

Chcemy się z Wami również podzielić przebiegiem samego procesu pakowania przesyłek – myślimy, że kilka rzeczy naprawdę Was zainteresuje Ale to nie wszystko… Na koniec kilka faktów na temat nadchodzącego dodruku Dice Brewing oraz rozpoczętych prac nad zmianą Piwnego Imperium i wydaniem wersji 2.0.

Zatem nie ma co dalej dywagować… zapraszamy Was do obejrzenia kolejnego odcinka naszego vloga.

 

 

Board and Dice

Zastanawiacie się kim jesteśmy?
Czy w ogóle mamy jakieś doświadczenie w tworzeniu jakichkolwiek gier, a tym bardziej ciekawi Was skąd to pojawiające się tam i ówdzie piwowarstwo? Oto kilka informacji o właścicielach wydawnictwa Board&Dice.

Założycielami wydawnictwa są Filip Głowacz i Ireneusz Huszcza, na co dzień konsultanci, analitycy biznesowi, a po pracy zwariowani piwowarzy i fascynaci gier planszowych, dodatkowo prowadzący i podejmujący się realizacji ciekawych wyzwań i projektów (nie tylko ze świata gier planszowych).

Ponieważ uwielbiamy piwo i jesteśmy fanami gier ekonomicznych (wychowani na pierwszych Tycoon’ach) oraz kochamy kości, nasze pierwsze tytuły związane są właśnie z tą branżą. Ale to dopiero początek - zapraszamy na naszego vloga na Board Times po więcej informacji.
Board and Dice