Board&Dice na Spiel2014 – czyli relacja z Essen

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, w tym roku byliśmy pierwszy raz jako wydawnictwo Board&Dice na targach Spiel2014, które jak co roku odbywają się w Essen.

Pracy był ogrom, pierwszy raz mieliśmy również własne stoisko, ale jak się finalnie okazało, wszystko przebiegło nawet lepiej niż mogliśmy sobie to wymarzyć. Natomiast dla nas obu, Essen to nie tylko praca wydawnicza, sprzedaż Dice Brewing i promocja. To przede wszystkim świetne gry planszowe, ciekawi ludzie i ogromne możliwości nawiązania współpracy z partnerami z Polski ale i z całego globu.

Chcecie zobaczyć targi naszymi oczami (czasami nieco spaczonymi ;))? zapraszamy Was na piąty już odcinek vloga, realizowanego przy współpracy z BoardTimes.

Board and Dice

Zastanawiacie się kim jesteśmy?
Czy w ogóle mamy jakieś doświadczenie w tworzeniu jakichkolwiek gier, a tym bardziej ciekawi Was skąd to pojawiające się tam i ówdzie piwowarstwo? Oto kilka informacji o właścicielach wydawnictwa Board&Dice.

Założycielami wydawnictwa są Filip Głowacz i Ireneusz Huszcza, na co dzień konsultanci, analitycy biznesowi, a po pracy zwariowani piwowarzy i fascynaci gier planszowych, dodatkowo prowadzący i podejmujący się realizacji ciekawych wyzwań i projektów (nie tylko ze świata gier planszowych).

Ponieważ uwielbiamy piwo i jesteśmy fanami gier ekonomicznych (wychowani na pierwszych Tycoon’ach) oraz kochamy kości, nasze pierwsze tytuły związane są właśnie z tą branżą. Ale to dopiero początek - zapraszamy na naszego vloga na Board Times po więcej informacji.
Board and Dice