Wieści z Westeros – filmy z rozgrywki

W końcu udało mi się nagrać materiał filmowy do Gry o tron: Gra karciana – Druga edycja. Dziś brak normalnego wpisu, ale zamiast tego udostępniamy zapisy z dwóch rozgrywek w formacie pojedynku. Prezentowana gra wygląda podobnie jak na turniejach lokalnych, zatem nie bawimy się w szczegółowe timingi, kiedy nie jest to wymagane i wiele rzeczy robimy na raz, żeby nie przedłużać niepotrzebnie rozgrywki. Mam nadzieję, że mecze okażą się ciekawe. Udało się nam kilka fajnych zagrań i prezentujemy 3 różne talie:

  • Greyjoye na Martellach,
  • Targaryenowie na Wierności,
  • Tyrellowie na Lordzie przeprawy

Zapraszam do oglądania.

 

Tyle na dziś. Mam nadzieję, że materiał się podobał. Proszę o komentarze dotyczące zarówno strony technicznej jak i merytorycznej. Następnym razem postaramy się jeszcze bardziej (np. nie nagrywać zespołu niespokojnych stóp ;P). Do następnego

Borys Wołkowiecki

Tę i wiele innych gier możesz kupić w dobrej cenie u w sklepie naszego partnera – Planszostrefa.pl

Borys Wołkowiecki

Mąż, ojciec, wieczny student, kolekcjoner i wielbiciel gier planszowych, karcianych oraz figurkowych, weteran mistrzowania w Warhammera Fantasy Role Play. Z planszówkami miał styczność od wczesnego dzieciństwa, zaczynając od prostych gier typu grzybobranie. Szybko nudząc się jednak prostotą i losowością, modyfikował zasady tworząc coś, coś, co dziś można by było nazwać grami Talismanopodobnymi. Grał w RPG, zanim w ogóle wiedział co to jest, bawiąc się w opowiadane Pokemony z siostrą i kuzynostwem. W grach ceni najbardziej wspólną zabawę z rodziną i znajomymi, przyjacielską rywalizację i potrzebę ruszenia mózgownicy.
Borys Wołkowiecki