Planszowe Bestsellery Tygodnia (Najlepsze gry planszowe ) 10-16.10.2022

Materiał powstał w wyniku współpracy reklamowej ze sklepami aleplanszowki.pl i dragoneye.pl,

Zapraszamy na Planszowe Bestsellery Tygodnia. Dla przypomnienia — to cykl, w którym co tydzień prezentujemy 10 najlepiej sprzedających się gier planszowych / karcianych / książkowych w znanych i lubianych sklepach z grami planszowymi. Aktualnie cykl wspierają dwa sklepy: aleplanszowki.pl i dragoneye.pl, niedługo dołączy trzeci. Jeśli prowadzisz sklep i chcesz dołączyć do Planszowych Bestsellerów, zapraszam do kontaktu mailowego (krzysztof.pilch@boardtime.pl).

W drugim tygodniu października na pierwszym miejscu listy aleplanszowki.pl bez uprzedzenia pojawiła się nowość od Lucky Duck Games – dedukcyjne Poszukiwanie Planety X. Z innych nowości na liście pojawiła się też Portalowa Messina 1347, która miała premierę jakiś czas temu. O dwa miejsca w górę wspięli się Ryzykanci od Lucrum Games.

W dragoneye.pl na pierwszym miejscu kolejny tydzień bez zmian: Horror w Arkham LCG – Szkarłatne Klucze – Rozszerzenie Badaczy od Galakty. Zeszłotygodniowa niespodzianka – Lisboa Deluxe Edition od wydawnictwa Hobbity zaliczyła spadek ale jeszcze utrzymała się w zestawieniu. Z nowości pojawiła się premiera od IUVI GamesDominion: Przystań, Star Wars: Wojny Klonów od Rebela i Marvel Champions: Mutant Genesis Expansion (ENG)

Najlepsze gry planszowe (10-16.10.2022)

Krzysztof Pilch