Planszowe Bestsellery Tygodnia (Najlepsze gry planszowe 3-9.10.2022)

Materiał powstał w wyniku współpracy reklamowej ze sklepami aleplanszowki.pl i dragoneye.pl,

Po zestawieniu wrześniowym czas na Planszowe Bestsellery Tygodnia. Dla przypomnienia — to cykl, w którym co tydzień prezentujemy 10 najlepiej sprzedających się gier planszowych / karcianych / książkowych w znanych i lubianych sklepach z grami planszowymi. Aktualnie cykl wspierają dwa sklepy: aleplanszowki.pl i dragoneye.pl, niedługo dołączy trzeci. Jeśli prowadzisz sklep i chcesz dołączyć do Planszowych Bestsellerów, zapraszam do kontaktu mailowego (krzysztof.pilch@boardtime.pl).

W ubiegłym tygodniu atak na aleplanszowki.pl przypuścili fani Hero Ralms i Star Realms, a to z uwagi na przedsprzedaż kilku dodatków do tych tytułów. Na liście pojawili się Ryzykanci od Lucrum Games, którzy bardzo spodobali się naszej Ewie podczas Planszówek w Spodku oraz Nemesis Lockdown, którego również nie było w zestawieniu z września. 

W dragoneye.pl na pierwszym miejscu twardo trzyma się Horror w Arkham LCG – Szkarłatne Klucze – Rozszerzenie Badaczy. Pojawiła się też przedsprzedaż, o ktorej cicho w sieci – Lisboa Deluxe Edition od wydawnictwa Hobbity i wylądowała od razu na 8 miejscu. Cieszę się z piątej pozycji gry paragrafowej Choose Cthulhu 7 – Kolor z innego Wrzechświata, którą to serię wspieramy i promujemy. 

Najlepsze gry planszowe (3-9.10.2022)

Krzysztof Pilch