Najlepsze gry planszowe – Bestsellery Tygodnia 14-20.06.2021

Czas na najlepsze gry planszowe, czyli dziesięć najlepiej sprzedających się gier w sklepach: aleplanszowki.pl3trolle.pl i grybezpradu.eu w okresie 14-20.06.2021 r. W dzisiejszej odsłonie naszej listy, sporo dodruków, jak widać oczekiwanych przez wielu graczy. Niekwestionowanym zwycięzcą jest Zaginiona Wyspa Arnak od Rebela, która dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce i raz drugie. Z innych dodruków na listach znalazły się Szarlatani z Pasikurowic od G3, Root od Portalu i Scythe od Phalanx. Ciągle na szczycie utrzymała się też Diuna od Lucky Duck Games, która miała premierę w tym tygodniu. 
Z nowości, które pojawiły się na więcej niż jednej liście świetnie radzi sobie Załoga: Wyprawa w Głebiny od Galakty i jubileuszowe wydanie Carcassonne od Barda. Pierwszy raz na liście pojawiły się zapowiedziane niedawno Odmęty Grozy od Rebela
Dajcie znać w komentarzach, które gry są dla Was zaskoczeniem, które już macie w swojej kolekcji, a może niektóre planujecie zakupić w najbliższej przyszłości? Oczywiście zachęcamy do robienia zakupów w tych, sprawdzonych sklepach, wspierające cotygodniowe wydanie Planszówkowych Bestsellerów tygodnia. 

Najlepsze gry planszowe – top 10 tygodnia14-20.06.2021

Krzysztof Pilch