Penny Dreadfun powraca w nowej odsłonie

Trwają prace nad drugą edycją Penny Dreadfun. Jak zapowiada wydawca Redi Games, będzie to zupełnie inna gra od strony mechanicznej. Na szczęście specyficzne poczucie humoru pozostanie w grze.

1. Nowa grafika na stronie BGG!

W zeszłym tygodniu zostały dodane nowe karty potworów, nowe grafiki i nową okładkę dla Penny Dreadfun na stronie gry na BoardGameGeek! Sprawdźcie je wszystkie i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na ich temat Wystarczy po prostu zostawić „zielone polubienia” lub napisać coś więcej w komentarzu!

2. Co siedzi w szafie?

Kolejny tydzień i kolejna odsłona na naszej stronie na Facebooku! Nadszedł czas, aby pokazać wam Demoniczną Szafę i Opętany Wózek! Plotka głosi, że między nimi toczyła się epicka bitwa! Niestety nie mamy pojęcia, kto wyszedł zwycięsko, a kto zakosztował gorzkiego smaku porażki. Na szczęście dla nas, możesz dać nam znać, jak obstawiasz!

3. Nowy artykuł!

Przegląd rundy gry jest już dostępny na stronie gry na BoardGameGeek! Wcześniej w tym miesiącu trwały rozmowy o budowaniu postaci i trzech trybach Penny Dreadfun, tym razem wydawca chce pokazać, jak właściwie grać w Penny Dreadfun krok po kroku!

Wojciech Mikolajczak