TRIANG WARS – nowa gra wojenna na platformie Wspieram.to

TRIANG WARS

 

1) co to za gra ?

Przedstawiamy Wam TRIANG WARS, zupełnie inne spojrzenie na grę bitewną, luźno osadzoną w klimatach II Wojny Światowej. Zamień hexy na trójkąty, wybierz jedną z trzech armii i wykaż się strategicznym zmysłem, szkol i rekrutuj wojska, przejmuj i fortyfikuj teren na planszy, walcz o przejecie celów strategicznych oraz ich utrzymanie pilnując jednocześnie by przeciwnik nie zdobył Twojej Kwatery Głównej. Rzuć do walki legendarne maszyny i wyspecjalizowane jednostki piechoty wykorzystując ich unikatowe zdolności.
Trudne decyzje, zacięta i emocjonująca walka, wsparcie i zdrada sojuszników to wszystko znajdziesz w TRIANG WARS w nowym innowacyjnym świecie trójkątów, który będzie wymagał innego, nieszablonowego podejścia do gier!”
Gra bitewna z innowacyjnym systemem trójkątów w połączeniu z magnetyczną planszą i dynamiczną akcją tylko na wspieram.to/TRIANGWARS

2) akcja na wspieram.to

• Ma na celu dokończenie prac nad grą by wspólnie zrealizować ten projekt w profesjonalnym wydaniu
• Od 26.02 do 2019-03-31
• Niski próg ufundowania 15 tys
• Pierwsze 100 szt z grą tylko za 129zł z wysyłką paczkomatem
• Możliwość zaistnienia w grze jako bohater wojenny! Co powiesz na snajpera z Twoją podobizną?
• Cele kampanii: magnetyczna plansza, 4 armia, misje bonusowe, figurki.

3) Trochę więcej o grze:

• magnetyczna plansza i żetony: Nic się nie przestawi, nic się nie przesunie nawet podczas najcięższych batalii.
• dwa tryby gry:
o tryb Dowódcy: dla 2 do 3 graczy, wcielasz się w rolę Generała i masz kontrolę nad całym swoim wojskiem prowadząc armię do zwycięstwa.
o tryb Szeregowca: dla 4 do 8 graczy, jesteś zwykłym żołnierzem i razem ze swoimi kompanami zdobywacie indywidualnie punkty, działając na rzecz wspólnego zwycięstwa.
• trzy fazy rozgrywki podczas tury:
o Rekrutacja: Szkól i rekrutuj jednostki na pole bitwy. Do dyspozycji masz: czołg, samolot, wóz bojowy a także piechotę: snajpera, gunnera, bombera i medyka. Każda jednostka cechuję się innymi umiejętnościami i statystykami.
o Ruch: Rusz na pole bitwy by zdobyć cele, zagarnij teren i go ufortyfikuj by utrudnić przeciwnikowi dotarcie do Ciebie. Napraw uszkodzone pojazdy, ulecz rannych, wsadź piechotę do wozu bojowego by szybciej dotrzeć na front i trzymaj się poza zasięgiem przeciwnika!
o Atak: Atakuj przeciwnika korzystając z 2 rodzajów ataku: słabszy, łatwiejszy do wykonania i silny, trudniejszy. Odległość + umiejętności jednostki + statystyki jednostki + rzut 2 kośćmi to składniki na skuteczny atak, po którym przeciwnik nie będzie w stanie skontrować.
• Ataki specjalne: Odblokuj i w decydującym momencie rzuć do walki katiusze, przeprowadź nalot dywanowy lub wystrzel rakietę V2.

facebook.com/DucksGames

Wojciech Mikolajczak