Hard City – nowe cele odblokowane, nowy próg wsparcia

Kampania Hard City gry planszowej w klimatach filmów sensacyjnych z lat 80-tych ciągle trwa, o to najnowsze wieści od jej autorów. Ja osobiście zachęcam do wsparcia.

Cel Społecznościowy odblokowany, aktualizacja Facebooka i Twittera, nowa nagroda – zostań Obywatelem Hard City!

Uwaga Funkcjonariusze!

Departament Policji w Hard City wydaje ostatnią aktualizację, zanim rozpocznie się nasza misja w Essen w Niemczech! Przede wszystkim, odpowiadając na Wasze sugestie, zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasz Cel Społecznościowy , i oprócz polubień na Facebooku wliczyć w niego również obserwujących nas na Twitterze! W związku z tym, że odblokowaliście już pierwszy cel (ponad 3000 lajków na FB / obserwujących na Twitterze) dostaniecie dodatkowe karty dla niesamowitego psa policyjnego Blasta! Potrzebujemy jeszcze tylko 278 fanów na Facebooku i obserwujących na Twitterze łącznie, aby Komendant Policji MacArthur dołączył do gry jako sojusznik KS-exclusive. Wyzwanie zaakceptowane Funkcjonariusze?

Cel BGG został odblokowany tuż przed weekendem, a nawet nie pokazaliśmy jeszcze miniaturki reporterki Kathie Jones, więc pozwólcie, że nadrobimy to teraz – spotkajcie się z nowym ekskluzywnym sojusznikiem KS-exclusive!

Bardzo chcielibyśmy zobaczyć okładkę Hard City na stronie głównej BoardGameGeek w sekcji “Hot”. Czy chcielibyście nam pomóc? Przejdź do tego obrazu na BGG i zostaw kciuk, podzielmy się miłością do Hard City z innymi graczami!

Odwiedź foto-budkę doktora Zero!
W naszej kampanii pojawiła się również bardzo wyjątkowa nagroda limitowana. Oferujemy Twoją twarz na żetonie Cywila, który znajdzie się w każdej kopii gry (oczywiście oprócz Twego własnego Hard Setu)! Wystarczy, że zamówisz pakiet Become a Citizen, i wyślesz nam swoje zdjęcie po zakończeniu kampanii, a nasz artysta zamieni go w unikalny żeton Cywila. Lub odwiedź nasze stoisko 6-F110 na targach Essen, a my zrobimy to za Ciebie! Pośpiesz się, dostępnych jest tylko 14 takich nagród!

Dziękujemy za współpracę, do zobaczenia jutro w Essen!
Jeśli chcesz wesprzeć Hard City zapraszamy na tę stronę https://kck.st/2IYVpu8

Wojciech Mikolajczak