Gra planszowa Hard City ufundowana, zagłosuj na nowych bohaterów dostępnych w grze!

Departament Policji w Hard City ma zaszczyt poinformować, że nasza gra planszowa została ufundowana w ciągu pierwszego dnia. Tym samym zrobiliśmy pierwszy krok do zwycięstwa nad Doktorem Zero. Dziękujemy Wam za wsparcie!

Figurka policyjnego psa Blasta jest dostępna do dokupienia jako dodatek za jedyne $3. Zachęcamy do wspierania i odblokowania kolejnych fantastycznych stretch goali. By zdobyć więcej sprzętu i pokonać Doktora Zero raz na zawsze, potrzebujemy więcej Oficerów

Aktywność społeczności jest kluczowa dla sukcesu każdego projektu na Kickstarterze, dlatego pamiętajcie o naszych celach społecznościowych. Polubcie nasz fanpage i zostańcie fanami Hard City na BoardGameGeek (musicie być zalogowani na BGG, by to zrobić). Udostępniajcie też link do kampanii i polecajcie ją swoim znajomym, by jak najwięcej potencjalnych rekrutów wstąpiło w szeregi policji Hard City.


Na koniec chcemy Was zaprosić do pierwszego z całej serii głosowań, które będą miały miejsce w trakcie kampanii. W tym głosowaniu zdecydujecie, którą z dwóch zaprezentowanych postaci jest waszą ulubioną. Bohater, który wygra zostanie dodany do pudełka z grą jako darmowy stretch goal, druga postać będzie dostępna jako płatny dodatek. Będą one dostępne po odblokowaniu stretch goala (35 000$). Brzmi dobrze? W porządku, więc, który z tej dwójki bardziej przypadł wam do gustu?

Głosujcie w komentarzach do tej aktualizacji na Kickstarterze i pod tym wpisem na Facebooku wpisując : H.A.R.D.Man lub Aaron.

Jeśli jeszcze nie wsparliście gry, zachęcamy do wsparcia, bo to dobra gra jest. Zespół Board Times.

Krzysztof Pilch