Nowe widoki na dziki interior

Daliśmy sobie dzień odpoczynku po szaleństwie akcji na Wspieram To i wracamy do pracy! Po pierwsze pragniemy Wam podziękować za wsparcie, uwagę i ciepłe słowa na FB, forach i w osobistych kontaktach. Jeszcze dobrze nie wydaliśmy gry, a Wy już sprawiliście, że czujemy się jak Reiner Knizia z Coreyem Konieczką w jednym Dodatkowe podziękowania należą się wszelkim serwisom, patronom, mecenasom i znajomym, którzy wspomagali akcję, a szczególnie Krzysztofowi Pilchowi z Board Times, który trzymał i nadal trzyma pieczę nad projektem w ramach działania serwisu. I chwilami jarał się bardziej od nas!

wspieram final

Po drugie, udało się zebrać zawrotną kwotę 46 793 pln, która poważnie uzupełni nasz budżet na wydanie gry i pozwoli przygotować zabójcze figurki rycerzy. Nie chcemy jednak, żebyście sądzili, że będziemy teraz sycić się sukcesem i drapać racicą po strefach bikini – czyli w naszym wypadku klatach Dlatego od razu wrzucamy świeży temat – a mianowicie zupełnie nowe heksy planszy obrazujące zwykłe, dzikie pustkowia Australii, które ponownie w tempie ekspresowym przygotował dla nas Michał Teliga. Na Pyrkonie usłyszeliśmy wiele cennych uwag od różnych ludzi, a ponieważ chcemy, żeby Rycerze Pustkowi byli ultymatywną grą przygodową dopracowaną w każdym szczególe, nie wahaliśmy się poprawić to, co budziło wątpliwości. Teraz już nie budzi – poniżej ilustracje. Czeka je jeszcze fotoszopowa kąpiel w efektach, ale tak będzie mniej więcej wyglądać zwykły heks:

heksy razem

Po trzecie, ja, Marek Mydel, osobiście cieszę się z zakończenia akcji na Wspieram, ponieważ zamiast wypisywać komentarze i posty na FB mogę wrócić do tego, co najbardziej lubię – dzielenia się światem Rycerzy Pustkowi, opisywaniem ilustracji, komentowaniem mechaniki. Czyli po prostu wrzucaniem wpisów na Board Times, dzięki którym dowiecie się więcej o grze i jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się nas wesprzeć, może zrobicie to po przeczytaniu moich wypocin.

A jeśli ktoś doczytał dotąd ten wpis, to jest mistrzem sportu…

Badger's Nest Marek Mydel