Rycerze na przedostatniej prostej… a tu nagle Jeż na drodze!

Jak zwykle na Wspieram To (a przynajmniej tak powiadają) końcówka akcji jest pełna emocji. Jeszcze wczoraj zamykaliśmy dzień prosząc o kubeczek, a dziś mamy już dumne 36 000 i kolejny osiągnięty cel! Figurka Erica Bane’a wyruszy na pustkowia wraz z pozostałą bandą. Niesamowite dzięki dla Was wszystkich! Została jeszcze ponad doba na powiadomienie znajomych, wsparcie i takie tam. Może uda nam się dobić do kompletu figurek?

35000-ZROBIONE

W międzyczasie na stronie pojawiło się kilka aktualizacji, z których mogliście się dowiedzieć, że dostaniecie w grze 13tą postać oraz że na wszystkich wspierających poprzez wybór nagrody z grą czeka premiowa karta farta Lepszy cwaniak w 2 kopiach.

dodatkowa-karta-farta2

Nie wiecie jednak jeszcze tego, że w totalnie ostatniej chwili zainspirowani najnowszą odsłoną Mad Maxa, która powyrywała nas z butów, obróciła mózgi na drugą stronę i podniosła oktany we krwi do poziomu paliwa rakietowego (bo chyba ma wysokie oktany… a jeśli ma niskie to obniżyła oktany we krwi do tego poziomu…) postanowiliśmy ubłagać naszego ilustratora Michała Teligę, żeby na szybko walnął concept art nowego pojazdu… I oto przedstawiamy Wam Jeża! 2 kopie Jeża dostanie każdy, kto wspiera nasz projekt i – jak w wypadku Lepszego cwaniaka – wybrał co najmniej grę! Poniżej rzeczony Jeż, który oczywiście wymaga jeszcze sporo pracy, ale chyba już się domyślacie, czego się po nim spodziewać…

A póki co zostańcie z nami jeszcze te kilkadziesiąt godzin, trzymajcie kciuki i wspierajcie!

Rycerze Pustkowi – Wspieram To!

small_jez3

Badger's Nest Marek Mydel