Mistfall – końcówka z hukiem

Stojąc na progu prawdziwie hucznego zakończenia kickstarterowej kampanii gry Mistfall, czytelnikom Board Times pragniemy w kilku słowach streścić to, co od naszego poprzedniego wpisu udało się osiągnąć. A jest tego, że powiemy nieskromnie, całkiem sporo.

21 zadziwiających dni

Do końca projektu zostało nam niespełna 24 godziny, a już mamy powody do dumy. Dotychczas udało nam się zebrać ponad 2 tysiące wspierających, którzy ufundowali projekt w 600%, odblokowując po drodze wszystkie z 31 Stretch Goali. To oznacza, że do każdego z wspierających trafi opasłe pudło zawierające 440 kart, 22 kafli lokacji, ogromny stos żetonów, instrukcję i księgę misji. Mając za sobą tak spektakularną drogę, z przyjemnością wyglądamy ostatnich godzin projektu – i mamy nadzieję, że na wciąż rosnącej liście wspierających pojawi się jeszcze kilka polskich nazwisk.

Join_Poster

Wykuwanie Sagi

Wychodząc naprzeciw pojawiającej się chyba najczęściej w czasie kampanii prośbie, postanowiliśmy od razu otworzyć wspierającym możliwość dołączenia do swoich egzemplarzy Mistfall pierwszy dodatek. Liczące 55 kart rozszerzenie Valskyrr Campaign Setting pozwala połączyć oddzielne scenariusze w liczącą cztery rozdziały sagę, która pozwoli graczom na zachowanie części z kupionych w czasie misji atutów, umożliwi im dołączenie do swoich postaci nowych kart manewrów, a po drodze uczyni Mgły silniejszymi, rzucając bohaterom prawdziwie wielkie wyzwanie.

BTT_MIstfallJuż czas!

Wszystkim, którzy wsparli nas dotychczas (zarówno tym z Polski, jak i z zagranicy) chcemy serdecznie podziękować, a tym, którzy nie słyszeli wcześniej o Mistfall, lub też wciąż się wahają powiedzieć: już czas! Czas sięgnąć po doskonałą grę przygodwo-kooperacyjną, czas zgarnąć nagrody przeznaczone specjalnie dla wspierających, czas podnieść miecz i łuk, i stanąć do walki z nieprzeniknionymi Mgłami.

Bohaterowie czekają już tylko na Was!

 

 

NSKN Games

NSKN Games to stworzone przez grupkę pasjonatów w 2011 roku wydawnictwo specjalizujące się w strategicznych grach planszowych. Mając na koncie kosmiczną strategię (Exodus: Proxima Centauri), dwie gry europejskie (Pretora oraz Wersal), a także karcianą grę cywilizacyjną (Progress: Evolution of Technology), z entuzjazmem podchodzimy do kolejnych wyzwań i nowości ze świata gier bez prądu.
NSKN Games

Latest posts by NSKN Games (see all)