Mistfall – kooperacyjna przygoda od NSKN Games

Kilka dn temu na Kickstarterze rozpoczęła się zbiórka funduszy na Mistfall – nową grę wydawnictwa NSKN Games. Czym jest Misftall? Oto kilka słów zapowiedzi.

Mistfall_Heroes_PL

Mistfall to kooperacyjna gra fantasy, w której gracze podejmą niebezpieczną misję odnalezienia i wyeliminowania potężnego, otoczonego sługusami i władającego mocą tajemniczych Mgieł władcy potworów. W skutych lodem ostępach i smaganych mroźnym wiatrem ruinach bohaterom przyjdzie stawić czoła drapieżnym bestiom, podstępnym bandytom, barbarzyńskim plemionom zwierzoludzi i przerażającym żywym trupom.

W Mistfall gracze tworzą drużynę, która wspólnie przemieszcza się po zbudowanej z kafli terenu, modularnej planszy. Wkroczenie do nowej lokacji oznacza pociągnięcie karty spotkania, która postawi przed graczami pomniejszy cel oraz spowoduje, że na stole pojawią się nowi wrogowie. Pokonanie przeciwności będzie wymagało sprytnego zarządzania ręką kart, talią i stosem kart odrzuconych, a także współpracy i koordynowania swoich poczynań z innymi graczami, tak drużyna zdołała pokonać władcę potworów nim stanie się on zbyt potężny, by stawić mu czoła.

Mistfall_Enemies_PL

Mistfall to gra przygodowa zaprojektowana przez Błażeja Kubackiego dla 1-4 graczy, która ukaże się nakładem wydawnictwa NSKN Games we wrześniu 2015. Projekt na Kickstarterze rozpoczął się 10 marca i w chwili publikacji nieniejszej zapowiedzi ufundował się w poand 200%. Stronę projektu można odwiedzić tutaj.

NSKN Games
Latest posts by NSKN Games (see all)