Astro Jam – nowa gra logiczna od Trefla

3D_ASTRO_JEM_boxMAleNa tegorocznych targach Spiel w Essen będzie miała premierę nowa gra wydana przez wydawnictwo Fabryka Kart Trefl-Kraków – “Astro Jam”. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem oraz bogatą galerią grafik z gry.

To miał być zwykły, rutynowy dzień (lub noc?) na międzynarodowej stacji orbitalnej. Błąd w obliczeniach i zabłąkana asteroida całkowicie zmieniły sytuację. Doszło do fatalnej kolizji… Wszystkie ręce na pokład! Centralny komputer już włączył zasilanie awaryjne i wyświetla instrukcje naprawy. Czas działać!

Zarządzaj zespołem astronautów i przywróć sprawność wszystkim uszkodzonym systemom. Sprytnie przemieszczaj paczki i narzędzia. Deleguj ludzi na dyżury w przestrzeni kosmicznej. Korzystaj z pomocy robotów. Realizuj wyznaczone zadania albo utrudniaj pracę innym! Czy uda Ci się sprawnie zaplanować działania w klaustrofobicznych pomieszczeniach pozbawionych grawitacji?

Astro Jam to pasjonująca gra logiczna dla 2-4 osób, której akcja osadzona jest w przestrzeni kosmicznej. Emocje towarzyszące rozgrywce łączą się z koniecznością analitycznego myślenia. Ogrom możliwości usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających i na bardzo długo zapewni świetną zabawę.

Zawartość pudełka

4 plansze
97 kart
5 żetonów przedmiotów
12 drewnianych pionków astronautów
3 drewniane pionki robotów
13 drewnianych paczek
3 instrukcje (polska, angielska, niemiecka)

Game Details
NameAstro Jam (2014)
ComplexityMedium [3.00]
BGG Rank [User Rating]18153 [5.27]
Player Count2-4
Designer(s)Michal Kolos and Wojciech Rzadek
Artists(s)Grzegorz Bobrowski
Publisher(s)Trefl Joker Line
Mechanism(s)Area Movement and Hand Management
Krzysztof Pilch