Planszowe Gram Prix 2024 – zgłoszenia tylko do 1 lutego

Największy Plebiscyt dla fanów gier planszowych w Polsce, Planszowe Gram Prix 2024 rozpocznie się 22.02.2024 roku, natomiast do  1 lutego 2024 rokukażdy ma  możliwość zgłosić do udziału w tegorocznej edycji:

 • media
 • inicjatywy
 • sklepy
 • lokale

Zanim jednak to zrobisz, zapoznaj się proszę z roboczą listą nominacji jeśli zgłaszany podmiot jest na liście, nie zgłaszaj go powtórnie. Określenie „robocza” oznacza, że jest to lista z zeszłego roku, która będzie weryfikowana pod kątem spełniania przez zapisane na niej podmioty, poniższych kryteriów:

Warunki konieczne:
Media – tematyka gry planszowe.
Media blog minimum 16 autorskich artykułów w 2023  roku.
Media vlog i podcast – minimum 12 autorskich materiałów w 2023  roku.
Media social media – minimum 30 autorskich materiałów w 2023  roku.
 
Kategorie media: blog, media: vlog i media: social media są rozłączne. Jeśli Twórca prowadzi kanały w więcej niż jednej z powyższych kategorii, zostanie przypisany przez Organizatora, do jednej z nich. Twórca może zmienić kategorię przypisaną mu przez Organizatora przez wysłanie wiadomości na adres krzysztof.pilch@boardtime.pl

 

Inicjatywy głównym tematem są gry planszowe, a które odbywają się cyklicznie przynajmniej raz w roku i mają zasięg ogólnopolski.

Sklepy: sklepy internetowe, których głównym asortymentem są gry planszowe i akcesoria z nimi związane. Dopuszcza się odstępstwo od powyższej zasady (asortyment) jeśli sklep cyklicznie organizuje akcje promujące gry planszowe.

Lokale: lokale gastronomiczne, posiadające własną kolekcję gier planszowych, które udostępnia swoim klientom, zachęca do grania i promuje współczesne gry planszowe między innymi przez cykliczne organizowanie wydarzeń związanych z graniem w gry planszowe.

Robocza lista nominacji

Zgłoś media, inicjatywy, sklepy, lokale

 

Jeśli natomiast uważasz, że to co robimy na Board Times oraz samo Planszowe Gram Prix jest wartościowe, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite. Przypominamy, że nasi Patroni:

 • jako pierwsi poznają listy zgłoszonych gier i mogą wyrazić swoje zdanie odnośnie ich przypisania do poszczególnych kategorii;
 • jako pierwsi dowiadują się o sytuacjach spornych i mają wpływ na sposób ich rozwiązania;
 • jako jedyni (progi wsparcia od 29 zł wzwyż) poznają pełne wyniki Planszowego gram Prix (do wiadomości publicznej podajemy tylko 10 miejsc z każdej kategorii);
 • biorą udział w konkursie dla Patronów podczas trwania Planszowego Gram Prix;
 • dostają informacje odnośnie przebiegu PGP w trakcie jego trwania;
 • otrzymują fajne planszowe benefity zależne od progu wsparcia.
  Zapraszamy na https://patronite.pl/boardtimes
Krzysztof Pilch