Ostatnia szansa na zakup planszówki Heroes III w wersji kickstarterowej!

 
Pledge Manager, za pośrednictwem którego można zamówić Heroes of Might & Magic III: The Board Game, zamyka się z końcem listopada. To już więc ostatnie dni na dokonanie zakupu tej popularnej – szczególnie w Polsce – gry, której powstanie wsparło na platformie Kickstarter niemal 27 000 osób.
 
Pierwsze prace nad grą rozpoczęto w listopadzie 2020 roku. Dziś – trzy lata i tysiące roboczogodzin później – planszówka na podstawie kultowej gry komputerowej jest już ukończona. Wysyłki rozpocząć się mają jeszcze w grudniu tego roku!
W ramach kampanii crowdfundingowej, która odbyła się w listopadzie 2022 roku na Kickstarterze, Archon Studio zaoferowało grę podstawową dla 1-3 graczy wraz z kilkoma rozszerzeniami: Pole Bitwy, Bastion, Cytadela, Inferno i Forteca. Ostatnie z nich – wraz z tzw. stretch goalami (czyli całą masą dodatkowego contentu) – są exclusive’ami dostępnymi wyłącznie dla tych, którzy zdecydują się zamówić grę do końca listopada (można to zrobić tutaj). Elementy te bowiem nie trafią w przyszłości do sprzedaży detalicznej. 
Heroes of Might & Magic III: The Board Game to przygodowa gra strategiczna osadzona w kultowym uniwersum fantasy. Gra zawiera scenariusze rywalizacyjne, kooperacyjne i solowe, którą oferują epicką walkę i odkrywanie świata. Za mapy przygód służą kafelki, z których każdy podzielony jest na siedem sześciokątnych pól. W planszówce znaleźć też można szereg unikalnych figurek, które reprezentują kultowe jednostki z oryginalnej gry. 
Jeśli więc lubisz spędzać swój wolny czas na graniu w gry planszowe lub będąc fanem marki Heroes of Might & Magic jesteś gotowy na pełną nostalgii podróż do beztroskich czasów sprzed ponad 20 lat, ta gra z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nie mówiąc już o tym, że jest to też po prostu dobry deal – ilość elementów (kart, figurek itd.), którą otrzymasz w zamian – jest zwyczajnie… imponująca. 
 
Czasu na decyzję nie zostało już wiele! Zamówienia składać można jeszcze tylko do końca listopada, gdyż to właśnie wtedy Pledge Manager na platformie Gamefound zostanie zamknięty.
Śpieszcie się! Jeśli zamówiecie grę teraz, ta trafi do Was prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2024 roku. Można to zrobić tutaj

PS Archon Studio pracuje już nad dodatkiem Twierdza
(Stronghold). Z tej okazji mamy dla Was ciekawy smacznek – ilustrację Orka z nadchodzącego rozszerzenia.
Ewa Struzik