Planszowe Bestsellery Miesiąca (Kwiecień 2023)

Materiał powstał w wyniku współpracy reklamowej ze sklepami aleplanszowki.pl,  dragoneye.pl i gandalf.com.pl.

Początek nowego miesiąca to czas na rzut oka wstecz. Serdecznie zapraszam na Planszowe Bestsellery Kwietnia. Poniżej krótkie porównanie z odsłona marcową.

Na pierwszym miejscu listy aleplanszowki.pl nowość w stosunku do marca 2023: Ziemia od Lucky Duck Games, zdetronizowała Diunę Imperium: Nieśmiertelność, która spadła na miejsce szóste. Drugie miejsce zajęło rozszerzenie Star Wars: Rebelia Imperium u władzy od Galakty, spychając Portalowe Zamki Caladale  w promocyjnej cenie na miejsce dziewiąte. Trzecie miejsce zajęła Wojna o Pierścień: Gra karciana od Galakty zajmując tym samym miejsce Star Wars: The Deckbuilding Game (edycja polska) od Rebela, która wypadła z top 10. 

U dragoneye.pl z trzeciego miejsca na pierwszą pozycję awansowała Ziemia od Lucky Duck Games, spychając Wojnę o Pierścień – Gra Karciana od Galakty na miejsce szóste. Drugim miejscem zawładnęli Dominant Species: Władcy Oceanu od Phalanx przyczyniając się do wypadnięcia z listy Diuny: Imperium – Nieśmiertelność od Lucky Duck Games. Na trzecie miejsce awansowało z miejsca czwartego rozszerzenie Horror w Arkham LCG – Szczęście i Szaleństwo od Galakty. 

W księgarni gandalf.com.pl również małe rewolucje. Wirus od Muduko awansowała z miejsca trzeciego na pierwsze, eliminując lidera z ubiegłego miesiąca – Dzieci kontra rodzice Wielkanoc. Podobny awans zaliczyła karcianka Sen od Naszej Księgarni, która wspięła się z pozycji piątej na drugą. Trzecie miejsce zajął Pingwin na lodzie od Lucrum Games, który na tej liście pojawił się wraz z bliźniaczą grą Dinozaur w opałach tego samego wydawnictwa. 

 

 

Planszowe Bestsellery Miesiąca: Kwiecień 2023

Wesprzyj nas na Patronite i zdobądź planszówkowe nagrody

 

Krzysztof Pilch
Latest posts by Krzysztof Pilch (see all)