Już 28 lutego premiera “Śledztwa – Claire Harper na tropie”

Już 28 lutego 2022 r. będzie miała miejsce premiera gry: Śledztwa – Claire Harper na tropie wydane po polsku przez Hobbity.

Grę możecie kupić już teraz w sklepie hobbity.pl

Link do przedsprzedaży

Śledztwa – Claire Harper na tropie to pierwsza gra z serii gier kryminalnych charakteryzujących się prostymi zasadami i fabułą skoncentrowaną na psychologicznym aspekcie bohaterów w stylu powieści Agathy Christie.

 

W pierwszej części składającej się z trzech opowieści oddających hołd wielkim klasykom literatury detektywistycznej, głównym bohaterem jest genialna i nieustraszona Claire Harper.

Claire Harper jest jedną z pierwszych kobiet, które studiowały na Oxfordzie. Specjalizuje się w prawie karnym idąc w ślady ojca – kryminologa, jest także żądną przygód podróżniczką i namiętną czytelniczką powieści Agathy Christie. Każda tajemnica jest dla niej okazją, by sprawdzić swoje ogromne umiejętności dedukcji i niezachwianą determinację! W tej pierwszej grze podążaj za nią w jej śledztwach, które poprowadzą ją od wielkich posiadłości do podejrzanych teatrów, ze Szkocji aż do … Egiptu!

 

 

 

Claire Harper wkracza na scenę! Do Londynu powróciliśmy tuż po Nowym Roku. Rzuciłam się w wir pracy i nauki zapominając o całej historii ze Stambułu. Pewnego dnia ojciec poinformował mnie, że skontaktował się ze swoim starym przyjacielem z Edynburga, który jest niezwykle szczęśliwy, że córka słynnego Johna Harpera, profesora kryminologii na Uniwersytecie Oksfordzkim, dołączy do jego zespołu. Wyruszyliśmy w kolejną podróż, tym razem do Edynburga. Żadne z nas nie spodziewało się, że moja kariera w kryminologii rozpocznie się w pociągu do Szkocji. Nawet w najśmielszych snach nie marzyłam, że wyprawa do Edynburga zawiedzie mnie aż do Egiptu.

Game Details
NameSuspects: Claire Harper Takes the Stage (2021)
ZłożonośćMedium Light [1.90]
BGG Ranking2780 [7.43]
Player Count (Recommended)1-6 (1-4)
Projektant/ProjektanciSebastien Duverger Nedellec, Paul Halter and Guillaume Montiage
GrafikaÉmile Denis
WydawcaStudio H, 2Tomatoes Games, Asmodee Korea, Blackrock Games, Evrikus, Gém Klub Kft., Geronimo Games, Hachette Board Games UK, Hachette Boardgames USA, hobbity.eu, Kaissa Chess & Games, KOSMOS, MS Edizioni and TLAMA games
MechanizmyCooperative Game, Deduction, Solo / Solitaire Game and Storytelling
Ewa Struzik