Kampania Mitrys na wspieram.to!

Na wspieram.to trwa kampania gry Mitrys, osadzonej w autorskim świecie fantasy stworzonym przez pisarza Pawła Kopijer w cyklu fantasy pod nazwą Kroniki Dwuświata.

Projekt DualRealm Universe, w ramach którego powstaje gra obejmuje również przygotowywany obecnie system RPG oraz scenariusze LARP. Trwają też już prace nad grą komputerową DualRealm Myths, mieszczącą się w nurcie gier fantasy RPG. W dalszej kolejności planowane jest wykorzystanie DRU do filmowych ekranizacji, wydawnictw komiksowych oraz słuchowisk.


Link do kampanii

Mitrys jest grą przygodową, opartą o bogate Uniwersum Dwuświata. Wcielając się w jednego z bohaterów trylogii Mitrys (szamankę, zabójcę, druida, wojownika) rywalizujesz z pozostałymi wykorzystując specyfikę swojej postaci i jej atuty. Wygrasz, jeśli jako pierwszy wykonasz swoją Misję, ukrytą w wylosowanej Karcie Tajemnicy. W trakcie rozgrywki, obfitującej w najróżniejsze wydarzenia i przygody, rozsądnie jest rozwijać swojego bohatera, zbierając doświadczenie i poprawiając jego statystyki, ale także gromadzić zaklęcia, przedmioty, pozyskiwać towarzyszy, czy zdobywać umiejętności. Czasem może opłacić się mały sojusz, a czasem bezwzględny sabotaż wobec działań innych Graczy. Sukces częściowo zależy od Twojej strategii i podejmowanych decyzji, częściowo od szczęścia, a częściowo od tego, co zrobią Twoi przeciwnicy. W żadnym momencie nie możesz być pewien wygranej. Żadna rozgrywka nie będzie taka sama.

Nie musisz czytać trylogii, by móc cieszyć się emocjonującą rozgrywką, ale znajomość fabuły i klimatu uniwersum podwaja przyjemność!

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem kampanii.

Gra jest przeznaczona dla 2-4 graczy, wiek 12+, czas rozgrywki 120-180 min.


Planszówka jest też dostępna w wersji online na platformie tabletopia.com

 

 

Ewa Struzik