Powrót Spartacusa i nowe zapowiedzi od Games Factory Publishing

W ostatnich dniach spotkaliśmy się z wieloma graczami na targach Książki w Krakowie oraz na festiwalu Falkon w Krakowie. Dzięki wszystkim za słowa wsparcia i uznania. Cieszymy się, że tak wielu z Was docenia naszą pracę. Chcieliśmy się z Wami podzielić kilkoma ważnymi informacjami.

1. Jeszcze tylko do północy możecie wesprzeć kampanię Dominion: Imperium.

Już teraz, dzięki zaangażowaniu wspierających osiągnęliśmy 49 208 zł, co daje 196%. To świetny wynik! A może się jeszcze poprawić. Niezdecydowanych zapraszamy na: https://wspieram.to/dominionimperium.

dominion-iperium-cele

2. Spartacus powraca!

spartacus1
Praca nad tym by jednak udało się wydać Spartacusa po polsku, trwała długo, rozmowy były intensywne, ale warto było! Z wielką satysfakcją ogłaszamy, że 10. listopada rozpocznie się kampania mająca na celu wydanie tej fantastycznej gry. Musieliśmy jednak ją nieco zmodyfikować. Wspierający będą mogli zakupić jedynie grę podstawową i oba rozszerzenia, nie będzie natomiast dodatkowych (zakładanych wcześniej) celów do osiągnięcia.

spartacus-3
Jest to spowodowane szczegółowymi warunkami umowy Gale Force Nine z właścicielem praw do gry. Trochę to sprawę komplikuje, ale z uwagi na duże zainteresowanie Spartacusem i tym, że chcemy dotrzymać danego słowa postanowiliśmy grę wydać.

Poniżej nagrody i dodatki, które będą dostępne w trakcie kampanii:nagrody

3. Wydajemy Not Alone

Kolejną grą w naszym portfolio będzie tytuł wydawnictwa Geek Attitude Games Not Alone.
W tej asymetrycznej karciance, jeden z graczy kieruje poczynaniami obcych na niebezpiecznej planecie Arteia, na której rozbili się członkowie międzygalaktycznej misji – pozostali gracze. Not Alone to gra, w której wziąć udział może równocześnie 7 osób, i w której dużą rolę odgrywa blef i umiejętność przewidywania zagrań przeciwników. 

Game Details
NameNot Alone (2016)
ZłożonośćMedium Light [1.98]
BGG Ranking882 [6.97]
Player Count (Recommended)2-7 (3-7)
Projektant/ProjektanciGhislain Masson
GrafikaSébastien Caiveau
WydawcaGeek Attitude Games, Arclight Games, Corax Games, GaGa Games, Games Factory Publishing, GDM Games, IGAMES, MoveTheGame Edizioni, MYBG Co., Ltd., REXhry and Stronghold Games
MechanizmyDeck, Bag, and Pool Building, Hand Management, Hidden Movement, Race, Simultaneous Action Selection and Team-Based Game