“Wiertła, skały, minerały” na finiszu!

wiertła 1

Już za 4 dni kończy się zbiórka na wspieram.to na rzecz wydania gry „Wiertła, skały, minerały”, polskiej edycji gry „Super Motherload”.

„Wiertła, skały, minerały” to gra planszową łącząca dwa typy gier: gry karcianej opartej o mechanikę budowania talii oraz gry logicznej o dokładaniu płytek o różnych kształtach na kurczącą się z każdym ruchem planszę. Oznacza to, że każdy z graczy rozpoczyna rozgrywkę posiadając podstawową talię kart, pozwalającą na wykonywanie prostych akcji, którą będzie w toku gry powiększał o nowe, coraz potężniejsze karty. 

Pozwalają one na przeprowadzanie odwiertów oraz wysadzanie skał i tym samym zdobywanie  minerałów oraz obcych artefaktów, wartych określoną liczbę pieniędzy oraz dających określone bonusy. Waluty używa się do zakupu kolejnych kart do swojej talii, przynoszących dodatkowe akcje i umiejętności – jedne aktywują się w momencie wykupienia, inne używane będą w kolejnych turach. Każda karta jest ponadto warta określoną liczbę Punktów Zwycięstwa, które zlicza się na koniec gry – razem z kartami Osiągnięć, zmieniającymi się z każdą rozgrywką, zapewniającymi dodatkową liczbę Punktów Zwycięstwa za określone szczególnie widowiskowe akcje. Kto zdobędzie największą liczbę Punktów Zwycięstwa na koniec rozgrywki wygrywa grę, zostając największym marsjańskim górnikiem – bohaterem pierwszej przemysłowej misji ludzkości poza naszą planetą!

wiertła 2

Mamy w tym momencie 89% potrzebnych środków do ufundowania tego tytułu w najwyższej możliwej jakości. Jesteśmy przekonani, że dzięki Waszemu finalnemu wsparciu będziemy mogli wspólnie cieszyć się tym fantastycznym tytułem w rodzimym języku!

Games Factory Publishing