Rycerze Pustkowi ruszają do Starego Miasta

Znowu chwilę nie było wieści, ale produkcja Rycerzy Pustkowi poszła znacząco do przodu, a w związku z Old Town – zbliżającym się największym i najstarszym konwentem postapokaliptycznym w Polsce – mamy dla Was trochę informacji oraz konkurs.

Zacznijmy od tego, że powinniście koniecznie zajrzeć na niesamowicie klimatyczną stronę konwentu, którego bywalcy oraz organizatorzy wsparli nas podczas tworzenia gry.

otf_logo_vertical_black_oficjalne

Zostaliśmy zaproszeni na imprezę, dzięki czemu będziecie mogli obejrzeć na miejscu prezentację świata i projektu, zagrać w najnowsze prototypy Rycerzy Pustkowi, zamówić egzemplarz gry w korzystnej cenie i kupić różne gadżety, a także zdobyć kartę farta, którą zaprojektowaliśmy specjalnie z myślą o tegorocznej edycji festiwalu. Pierwsze 400 zaakredytowanych osób będzie mogło wzbogacić talie farta o Starą sztuczkę – pierwszego jokera pozwalającego przechwycić właśnie rzuconą kartę farta lub zdobyć Reputację!

Stara sztuczka

A jeśli chcecie zrobić to wszystko zupełnie za darmo, weźcie udział w konkursie, który organizujemy we współpracy z ekipą konwentową!

1. Co trzeba zrobić?

Old Town mocno nawiązuje do klasyka komputerowego postapo, czyli serii Fallout, która inspirowała nas przez cały czas tworzenia gry. Dlatego Waszym zadaniem jest wymyślić perka w iście postapokaliptycznym, a zarazem rdzennie australijskim klimacie. Od Was zależy, czy będzie to jedynie chwytliwa nazwa, jak Dingożerca, czy też pokusicie się o szerszy opis, który wykorzystamy w jednym z przyszłych dodatków do gry.

Odpowiedzi proszę przesyłać przez nasz profil FB i/lub na adres mailowy marek(at)transdesign.pl. Czekamy do środy 15.07. wieczór!

2. Co można wygrać?

I miejsce – pełna akredytacja na festiwal Old Town

II+ miejsca – gadżety z Rycerzy Pustkowi (kubki, koszulki, torby) oraz po 1 kopii karty Stara sztuczka

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i obserwowania, co dzieje się na naszym profilu FB oraz u wszystkich wspierających mediów, bo w ciągu najbliższych dni będzie sporo nowości. I do zobaczenia na Old Town!

Badger's Nest Marek Mydel