Najnowsze wieści ze zniszczonej Australii

Przytłoczony produkcją Rycerzy Pustkowi dopiero po dłuższej przerwie znalazłem czas na wpis, za to obejmie on szereg tematów.

Po pierwsze konkurs na cytat z rycerza związany z konwentem Ziemie Jałowe. Poniżej macie 3 zwycięzców, których teksty okazały się w naszym mniemaniu najcelniejsze lub najzabawniejsze.

Bartosz Szopka

Chris Hammersworn, Klecha wygrywając partię pokera: “Błogosławieni, którzy kart mych nie widzieli, a uwierzyli”.

Eric Bane, Naukowiec wygrywając partię pokera: “Jedyne błędy, jakie popełniam, to błędy statystyczne”.

Krzysztof Niesyto

Naomi Vatt, Mechanik wygrywając partię pokera: “Ha! Jesteś tępy jak brzeszczot Padliniarza!”

Bartosz Rutkowski

Hugh Jackal, Tropiciel przegrywając partię pokera: “No nie, no kurde, Panowie, tak się nie bawimy. Albo ten szuler wyskakuje z kasy, albo ja zaraz pomogę mu wyskoczyć przez okno… a zaraz za nim wyskoczy jeszcze opona od traktora i telewizor!”

Uczestnikom dziękujemy za inwencję i przekażemy stosowne gadżety związane z grą!

Po drugie, w ramach niespodzianki Olek Karcz przygotował na naszą prośbę doskonałą ilustrację Lorda Humusa, zakały pustkowi i antybohatera jednej z misji, siedzącego na tronie szturmowym w otoczeniu czaszek wrogów! Pojawi się ona na wybranych koszulkach oraz planujemy stworzyć na jej podstawie znacznik Padliniarza w 3D!

Humus_small

Po trzecie wreszcie, prace produkcyjne nieustannie trwają, jak również rzeźbienie kolejnych modeli przez firmę Prodos Games. Poniżej gotowy model 3D Heata Leisure’a, Kucharza, na podstawie którego powstanie figurka. Inne modele w drodze tak, jak karty, żetony i znaczniki, które właśnie dzielnie akceptujemy do druku! Wyglądajcie kolejnych wieści na Board Times, naszym profilu FB oraz innych współpracujących serwisach.

render1

 

 

Badger's Nest Marek Mydel