Targi modell-hobby-spiel coraz bliżej

mhs14_3505W dniach od 2 do 4 października 2015 roku odbędzie się 20-sta edycja Wystawy Modelarstwa, Kreatywnego Hobby, Gier i Zabawek modell-hobby-spiel – największej w Europie Środkowej imprezy targowej dla miłośników kreatywnego hobby, modelarstwa, kolejek elektrycznych, gier i zabawek.

Targi modell-hobby-spiel organizowane są w Lipsku na jednych z najnowocześniejszych na świecie terenach wystawienniczych o łącznej powierzchni ponad 102 500 m˛. Przestronne i nowoczesne wnętrza hal są idealnym miejscem prezentacji najnowszych produktów wiodących producentów gier, zabawek i modeli.

Podczas ostatniej edycji w 2014 roku obecnych było 658 wystawców z 13 krajów, w tym 4 firmy z Polski (Adammed, VESSEL – Shipyard, GPM oraz Świat Modeli Ryszard Herok). Targi odwiedziło prawie 100.400 osób. Z roku na rok impreza rozrasta się w bardzo widoczny i efektywny sposób, czego wynikiem jest duże zainteresowanie publiczności z całych Niemiec oraz z Czech i Polski.

Targi modell–hobby-spiel to nie tylko prezentacja najnowszej oferty modeli, zabawek oraz gier klasycznych, edukacyjnych i kreatywnych, ale także niezapomniane przeżycie dla wszystkich fanów modelarstwa i gier oraz hobbystów. Specjalnie przygotowywany program ramowy targów gwarantuje wspaniałą zabawę całym rodzinom. Każdego roku targom towarzyszą liczne pokazy i akcje specjalne m.in. pokazy i zawody modeli samochodów oraz ciężarówek, a także pokazy latawców w locie oraz szereg innych atrakcji, takich jak: wspólne majsterkowanie, malowanie, tworzenie decupage, jak i rywalizacja w grach planszowych, udział w konkursach zręcznościowych, budowanie najnowocześniejszymi klockami oraz zabawy drukarkami 3D.

Targi modell-hobby-spiel uznawane są przez producentów za najlepszą okazję do przedstawienia swoich premier szerokiej publiczności – mają oni możliwość bezpośredniego obserwowania reakcji konsumentów na prezentowane produkty. Odwiedzający natomiast mogą zapoznać się z nowościami rynkowymi osobiście je testując. Mogą oni także dokonywać zakupów bezpośrednio u producentów czy dystrybutorów.

Bilety wstępu na targi dostępne będą online od września 2015 roku.

Szczegółowe informacje: www.targilipskie.pl, www.modell-hobby-spiel.de.

Kontakt:

Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.

ul. Bagno 2 lok.112, 00-112 Warszawa

tel./fax: 22 414 44 71

e-mail: info@targilipskie.pl

www.targilipskie.pl